Vrhat se do toho po hlavě se určitě nevyplatí

Dub 21

Vrhat se do toho po hlavě se určitě nevyplatí

Čištění fasád je asi ta jedna z nejtěžších věcí, do kterých se můžete sami pustit, pokud chcete, aby vaše prostory byly vyčištěné po všech stránkách. A taky pokud si zeď nechcete poničit. Ano, i něco takového se může stát, pokud nevíte jak na to. Proto je mnohem to přenechat nějaké firmě, která se tím zabývá. A tou je například Čištění fasády Brno. Toto se totiž opravdu vyplatí svěřit do rukou někomu, kdo s tím má více zkušeností a i účinné prostředky.

Ušetříte si tím hodně času, starostí a v několika případech i hodně peněz. My měli konkrétně problém s tím, že nám se plíseň udělala na fasádě naší prodejny s domácími spotřebiči. A za boha jsme nevěděli, jak se toho zbavit. Tak jsme to pak právě vzdali a naznali jsme, že bude nejlepší to někomu přenechat.. Tak jsme hledali na internetu, co s tím. A když jsme si o tom začali něco hledat, tak jsme zjistili, že plíseň na zdi není zase tak něco neobvyklého.

Dnes…

Dnes se prakticky na všech zateplených fasádách asi cca po 6 letech objevují na severních a západních stranách fleky mapy černých plísní, které vypadají jako nečistoty a usazený prach. A většinou po deseti letech se plíseň udělá prakticky každému. Takže jsme si to aspoň nemuseli dávat něco vyloženě za vinu, že bychom něco opravdu pokazili. Ale bylo samozřejmě potřeba se o to postarat, zůstat to tam nemohlo. A postarali se o to právě zaměstnanci z této firmy a jejich nátěr LSG.

Funguje na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG se nemohou plísně, bakterie, houby ani kvasinky vytvořit. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný, takže se nemusíte bát, že by pro vás mohl být škodlivý.

Životnost…

Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. A díky tomuto nátěru a práci zaměstnanců z této firmy máme od plísní klid. A abychom toto už opravdu nemuseli řešit, nechali jsme si ten nátěr dát i dovnitř. Takto totiž budeme mít jistotu, že s tím už nebudou žádné problémy.

Pro více informací se podívejte na jejich internetové stránky, určitě tam najdete vše, co byste potencionálně z úklidových služeb mohli potřebovat. My sami jsme se na ně neobrátili naposledy, protože jejich servis zahrnuje opravdu hodně služeb. A my věříme, že všechny budou stejně tak kvalitní jako jejich čištění fasád. A SERVIS LIPKA, s.r.o.