Ohledně úklidu, zajistí úplně vše

Bře 12

Ohledně úklidu, zajistí úplně vše

Naše úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. nabízí širokou škálu úklidových služeb a jednou z nich je i strojové čištění podlah. K úspěšnému strojovému čištění podlah používáme kotoučový stroj, který zajistí detailní a hloubkové vyčištění. Postupujeme následujícím způsobem, kdy podlahu nejdříve kvalitně vydrhneme pomocí velmi účinné čistící chemie. Hloubkové čištění podlah Praha pracuje se šetrnou zásaditou chemií, pokud se nejedná o čištění podlah v prostorách, kde probíhaly stavební rekonstrukce a je znečištěná cementem a podobnými materiály, které vyžadují na odstranění již kyselou chemii.

Jakmile je povrch důkladně vykartáčován, následuje odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočíme čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a necháme doschnout.

na co si dávat pozor při mytílevné čištění podlahrychlé vyčištění podlahy

Kotoučový stroj…Hloubkové čištění podlah Praha

Kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využíváme, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. A je zároveň velice šetrný, takže se nemusíte obávat, že by došlo ke zničení vaší podlahy. Několik našich zákazníků se nám již svěřilo s tím, že se jim u jiných firem stalo, že se jim sice nežádoucí skvrny a špínu podařilo z podlahy vyčistit, ale podlaha byla taková poškrábaná a nepříjemná na dotek. Ručíme vám za to, že to se vám u našeho kotoučového stroje stát nemůže. Jeho štětiny jsou k podlaze šetrné, takže dosahujeme těch nejlepších možných výsledků.

Po vyčištění podlahy je dobré podlahu nechat zakonzervovat voskem. Tuto službu rovněž nabízíme a doporučujeme ji všem našim zákazníkům. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy.

kvalitní čištění podlahymytí pomocí kotoučového strojepoužití kyselé chemie na podlahy

Na podlahu dáváme…

Na podlahu dáváme převážně pololesklý vosk, tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti. Tento polymer má řadu výhod, například: na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má mírný proti skluz, podlaha se díky němu mnohem lépe udržuje a velmi výrazně prodlouží životnost podlah. Naší poslední zakázkou bylo čištění podlah v masérském salonu. Jeho majitelka nebyla už se stavem podlah spokojena a tak vyhledala naši pomoc. A my se o vše postarali pomocí výše popsaného postupu. S naší službou byli velice spokojení, což nepotěšilo pouze je, ale samozřejmě i nás, protože každého zaměstnance potěší, když je jeho práce oceněna. A navíc není pro firmu lepší reklama než spokojený zákazník. Naše služby realizujeme po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

použití zásadité chemie na podlahyodstranění vápenatých závojůodstranění cementových závojů