Takže se to ve výsledku vyplatilo i finančně

Bře 06

Takže se to ve výsledku vyplatilo i finančně

Dobrý den, řekla jsem si, že napíšu recenzi na úklidovou firmu od které jsem si nechala vyčistit podlahu. Pracuji v obchodě s oblečením a jsem i vedoucí naší pobočky, takže mám na starosti nejvíce věcí. A to včetně udržování našeho obchodu. A spolu s ostatními kolegy jsme se shodli, že naše podlahy by už potřebovaly opravdu vyčistit.  A to od nějakých profesionálů nejlépe, protože my jsme se o podlahy pravidelně starali a stejně to nepřineslo své ovoce. Alespoň ne takové, o jaké jsme stáli. Ale s žádnou úklidovou firmou jsem neměla doposud zkušenosti, takže jsem byla odkázaná na internet. Naštěstí díky googlu se dá dneska najít skoro všechno. Zanedlouho jsem narazila na Odstranění šmouh z podlah Brno a zaměřila už jsem se jen na ni. Měla opravdu vynikající recenze a na všech diskusních fórech o nich psali opravdu dobře, z čehož jsem byla nadšená, že mají s někým dobré zkušenosti alespoň lidé na internetu. A kolegům se firma také zamlouvala. Tak jsem jim zavolala a vše s nimi domluvila. A byla jsem s jejich prací opravdu moc spokojená a oblastní taky.

Podlaha…

Podlaha byla jako nová, krásně vyčištěná. Ani jsem nevěřila, že to bude vypadat až tak dobře, ani navzdory všem těm recenzím. Dále mi doporučili nechat si podlahu zakonzervovat. Nanesli matný vosk, po kterém podlaha vypadala ještě lépe a výhodou byl i protiskluzový efekt. Z výsledku jejich práce jsem naprosto nadšená, vše proběhlo tak jak mělo a zaměstnanci byli navíc velmi milý a ochotní a i to je třeba ocenit, protože ne bohužel se dnes pokaždé setkáte s milými pracovníky, i když by to mělo být samozřejmostí. Někoho možná zaskočí jejich cena, ale odvedli fakt vynikající práci, takže nemám s tím žádný problém.

Podlahy…

Podlahy po jejich vyčištění ve skvělém stavu opravdu dlouho, takže se to ve výsledku vyplatilo i finančně a my s jejich udržováním už nemáme prakticky žádnou práci. A navíc ty jejich prostředky a kosmetika taky určitě není levná záležitost, takže člověk prostě musí počítat s tím, že se to promítne i v ceně. Tato firma nabízí i celou řadu úklidových služeb, takže jsem se na ně rozhodně neobrátila naposledy. Osobě je do budoucna určitě vyzkouším i pro svou vlastní domácnost. A realizují je po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže je vidět, že mají široké pole působnosti. Pro více informací se podívejte na jejich webové stránky. Určitě najdete to, co hledáte. Nebo jim rovnou zavolejte, určitě vám rádi poradí.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *