Neexistují neřešitelné problémy

Bře 04

Neexistují neřešitelné problémy

Naše úklidová firma nabízí širokou škálu úklidových služeb, jako je čištění koberců a podlah, odstraňování plísně a graffiti a mytí oken a výloh. Dnes bychom se chtěli více zaměřit na naše čištění podlah, které realizujeme strojovou metodou, která je tou nejlepší mezi metodami čištění podlah. K úspěšnému strojovému čištění podlah používáme kotoučový stroj, který zajistí detailní a hloubkové vyčištění. Postupujeme následujícím způsobem – podlahu nejdříve kvalitně vydrhneme pomocí velmi účinné čistící chemie. Ve většině případů našich zakázek pracujeme se šetrnou zásaditou chemií, pokud se nejedná o čištění podlah v prostorách, kde probíhaly stavební rekonstrukce a je znečištěná materiály jako je cement a tak podobně, které vyžadují na odstranění již kyselou chemii. Potom, co vše pořádně vykartáčujeme, následuje odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami.

Díky…

Díky němu z podlahy dostaneme opravdu všechny nečistoty. Poté podlahu ještě jednou vyčistíme čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a necháme doschnout. A pak je vaše podlaha opět jako nová. Kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využíváme, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Je navíc velice šetrný, takže se nemusíte obávat, že by došlo k poškození nebo poškrábání vaší podlahy. A aby vaše podlaha vydržela v tomto skvělém stavu co nejdéle, tak poté navrhujeme voskování podlah. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy. Na podlahu dáváme převážně pololesklý vosk, tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti.

Vosk…

Vosk musíme na podlahu nanést dvakrát až třikrát, aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluz, zkrátka samá další pozitiva. Na konzervování podlah používáme kvalitní německý pololesklý vosk PKD. Jedná se o odolný polymer s dobrou životností. V Praha čištění podlah poslední zakázkou bylo čištění podlah v jedné pizzerii, kdy si tamní zaměstnanci s tím už nedokázali poradit. Proto se obrátili na nás. Vše jsme tedy vyčistili naši speciální kosmetikou a kotoučovým strojem. Dále si ji majitelka nechala na naše doporučení i zakonzervovat. A jsme rádi, že byla s naší prací spokojena. Pokud vás tato služba zaujala, tak se podívejte na naše internetové stránky, kde najdete o naše čištění mnohem více informací.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *