Měli problémy s graffiti jen chvíli. Nátěr AGO dal vše zase do pořádku

Úno 25

Měli problémy s graffiti jen chvíli. Nátěr AGO dal vše zase do pořádku

Když jsem se synem zakládal firmu, nejprve jsme působili v našem domě, postupem času jsme se rozrostli a mohli si pořídit vlastní menší firmičku na okraji města. Byli jsme pyšní na to, jak se nám daří a jak jsme se hezky rozrostli. Jenže se nám přihodila jedna nepříjemná věc. Když jsme šli ráno do práce, tak jsme viděli, že z dálky něco nehraje. Na naší bílé a čisté fasádě byly nějaké obrázky. Když jsme přišli blíže, viděli jsme, že je zle. Na fasádě bylo graffiti. Tohle jsme vážně nečekali ani v nejhorším snu. Celá jedna strana naší firmy byla počmáraná vulgarismy a nějakými podpisy. Hezky se na nás vyřádila nějaká banda vandalů. Špinavá fasáda, čištění Ostrava

cena odstranění graffiti jak odstranit graffiti čím odstranit graffiti

Jelikož si zakládáme na…

Jelikož si zakládáme na tom, že jsme profesionálové a máme ve všem pořádek a systém, museli jsme se těchto nápisů zbavit. Opravdu to nevypadalo dobře a nedělalo to rozhodně dobré jméno firmě. Zavolali jsme do Špinavá fasáda, čištění Ostrava, kterou jsme si našli na internetu již před několika lety. Pomáhali nám totiž čistit podlahy. Byli jsme s nimi moc moc spokojeni a hned jsme si na ně vzpomněli. Komunikace byla snadná a rychlá. Hnedka na přesně domluvený den a čas dojel tým pracovníků, kteří se dali hnedka do práce.

Úspěšnost odstranění graffiti se pohybuje okolo 60 až 90 procent. Po odstranění zůstává na některých místech stín, který se ani při opakovaných pokusech nedaří odstranit. U fasád a strukturovaných omítek je tedy třeba počítat s tím, že při odstraní graffiti z neošetřených povrchů se může bohužel odstranit i barva fasády.

nejlevnější odstranění graffiti přípravky na odstranění graffiti kvalitní odstranění graffiti

V podstatě se postupuje tak…Špinavá fasáda, čištění Ostrava

V podstatě se postupuje tak, že se graffiti pracovníci zeslabili co nejvíce a přetřeli danou fasádní barvou. Pak na fasádu nanesli antigraffiti nátěr AGO, který zajistí, že pokud by se graffiti zase objevily, odstranění bude 100% účinné. Když tým skončil, tak fasáda byla opravdu dokonale čistá. Nikdo by nepoznal, že se tam graffiti nacházelo. Dokonce ani já se synem jsme nenašli žádné známky toho, že na nás zaútočili vandalové. Musím firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. opravdu vyzdvihnout. Nikdy jsem nezažil tak skvělou službu. Rozhodně ji můžu doporučit dále, protože zrovna s graffiti si nemyslím, že by si někdo poradil sám. To chce skutečně profesionály, kteří moc dobře vědí, co se jak dělá. Doufám ale, že už je nikdy nebudu potřebovat a že už budeme mít naprosto čistou fasádu a firma bude zase dokonalá.  

kdo odstraní graffiti odstranění graffiti z fasády odstranění graffiti z betonu

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *