Bez nátěru si s plísněmi neporadíte. Je to nejlepší řešení

Úno 04

Bez nátěru si s plísněmi neporadíte. Je to nejlepší řešení

V centru města vlastním obchod s luxusním oblečením, který mám opravdu jako lásku. Vždycky mě bavilo radit lidem s oblečením a obklopovat se luxusním oblečením. Hned poté, co jsem vystudovala módní školu jsem si otevřela obchod. Můj manžel mě v tom podporoval a já jsem mu za to moc vděčná. Ale nedávno jsem se v obchodě potýkala s velmi nepříjemným problémem. Jednalo se o plísně. No představte si ten malér, když máte na obchodě s luxusním oblečením nějakou špínu a plísně. No to je hrozné. Musela jsem hnedka začít řešit, jak čistit fasádu od plísně. Věděla jsem totiž, že mi nepomůže nic. Všechny postřiky jsou úplně na nic. Vím to, protože jsem to zkoušela asi dva týdny a nic nepomohlo.

Na…

Na internetu jsem našla firmu, která měla výtečné recenze, a i když byla trochu dražší, hnedka jsem se rozhodla jim zavolat. Vždy raději investuji do kvality a vždy se mi to také vyplatilo. Firma byla velice profesionální a komunikace s paní po telefonu byla úžasná. Všechno mi vysvětlila a dala mi na výběr z mnoha termínů. Samozřejmě jsem šla hned po prvním volném, abych se to hned zbavila a neničila si tak pověst obchodu. Nejdříve dali na plíseň obyčejnou desinfekci, a pak hned na stávající povrch aplikovali nátěr LSG. Který patří v boji s plísněmi a bakteriemi a další havětí k těm nejlepším. Antimikrobiální působení tohoto nátěru LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v u mikroorganismu v jeho buněčné stěně.

Stačí…

Stačí krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v iontech a nitrobuněčný tlak způsobí poté její roztržení. Jinak řečeno, pokud máte na fasádě tento nátěr, tak na jste chráněni proti plísním, bakteriím i kvasinkám na hodně dlouhou dobu. Nátěr je skvělý také v tom, že je bezpečný pro vás i vaše okolí. Vydrží 100 % podle klimatické námahy 4-6 let a v další trochu omezené míře bude na fasádě fungovat cca do 10 let. Firma vám dá také garantovanou záruku 2 roky. To je naprosto úžasné, alespoň totiž víte, že třeba za pár měsíců nebudete muset problém řešit zase. Musím firmu opravdu doporučit všem, kteří potřebují pomoc s plísní. Nedokážu si představit, že bych s plísní bojovala sama. A tohle není to jediné, co firma dokáže. Dokonce čistí koberce, podlahy a umývají okna ve výškách. Pokud někdy budu potřebovat opět pomoci, vím, na koho se obrátit.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *