Hotelové lázně potřebují čistotu

Led 14

Hotelové lázně potřebují čistotu

Ráda bych vás obeznámila se svou zkušeností s prací s úklidovou firmou sedačky tepování Praha. Jsme hotel v lázeňském městě. Přestože koberce v našem hotelu pravidelně čistíme běžným způsobem, čas od času je nutné provést důkladné čištění. Při naší vytíženosti je celkem problém sehnat firmu, která by nám vyšla vstříc v termínu a omezeném časovém prostoru. Poslední, kdo naši zakázku byl ochoten přijmout, byla právě úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. Domluva s nimi proběhla rychle, zaměstnanci firmy se doslavili v přesně dohodnutý den a čas. Prohlédli si prostory a pustili se do práce.

Pomocí strojů s rotačními kartáči začali celý povrch důkladně mechanicky čistit kotoučovým strojem, dokud nedošlo k odstranění veškerých nečistot. Pak koberce dokonale zbavili vlhkosti pomocí výkonného třímotorového vysavače se speciální štěrbinovou trubicí. Při vysoušení došlo k nabytí původního objemu koberce. Neboť tento vysokotlaký vysavač celou jeho strukturu provzdušnil a příjemně tak oživil celkový vzhled.

jak umýt koberecčištění koberců s vysokým vlasemjak se zbavit roztočů

Po vyčištění koberce…sedačky tepování Praha

Po vyčištění koberce vypadaly úžasně, troufám si dokonce říci, že vypadaly jako nové. Takto vyčištěné koberce jsme od předešlých firem neměli. Nikdy. Pracovníky firmy A SERVIS jsem byl seznámen se skutečností, že většina firem používá levnější metodu, kdy chemie působí pouze povrchově a není zcela vpravena do hluboké struktury koberce. A proto není tak kvalitní a její čištění nevydrží tak dlouho. Naštěstí toto nebyl a není případ pro ně. Jak sami pracovníci řekli, tato firma se čištěním koberců zabývá řadu let a vyvinuli svoji zdokonalenou technologii kotoučového čištění. Tato metoda je skutečně účinná, protože kvalitní chemii pomocí rotačních kartáčů zapracovávají  do samé struktury koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré nečistoty. Kromě všech nečistot se také tímto způsobem zlikvidují i jakékoliv zdraví škodlivé roztoči, alergeny či bakterie. Sedačky tepování Praha

hygiena domácnostiefektivní čištění koberceprostředky na mytí koberců

Firma je…

Firma je velká, prosperující, vybavená nejmodernějšími stroji a kvalitními čistícími přípravky. Její zaměstnanci jsou odborně proškoleni. Navíc díky měkkým štětinám v rotačním kartáči je čištění vhodné pro všechny typy koberců, i pro ty s dlouhým vlasem. Tuto firmu mohu všem jen doporučit. Firma nabízí svým zákazníkům řadu úklidových služeb jako je denní a pravidelný úklid domácností i kanceláří, úklid po stavebních činnostech. Provádí také mytí a voskování podlah, čištění čalounění, leštění oken, dále na okna nanáší nanoimpregnaci, tzv. nešpinavou úpravou, která je obzvlášť vhodná pro okna se špatnou dostupností, čistí a myjí okna a skleněné výplně ve výškách. Odstraňují grafity a nedovolené polepy z prosklených ploch. Svoje služby provádí po celé České Republice, Slovensku, Rakousku a Německu. Po mé zkušenosti vám mohu říci jediné – neváhejte se na ně obrátit, nebudete litovat.

firma na mytí kobercůchlupy v kobercijak se zbavit chlupů v koberci

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *