Každý problém má řešení. A se špinavou podlahou si poradí strojové čištění

Pro 05

Každý problém má řešení. A se špinavou podlahou si poradí strojové čištění

Nedávno jsem se přestěhoval do velkého dvoupatrového bytu a začal ho pomalu upravovat. Ale pořád jsem měl problémy s podlahou. Nechtěl jsem zbytečně kupovat novou, ale zase jsem ji ani nechtěl takto nechat. Vypadala zašle. Tak jsem si řekl, že si najmu nějakou firmu, aby ji vyčistila. Ale žádnou úklidovou firmu jsem neznal. Pátral jsem po internetových vyhledávačích a diskuzích po jiných firmách, které by mi zajistili kvalitní vyčištění podlah ve všech patrech a nejlépe během jednoho dne. Narazil jsem na firmu a ihned je kontaktoval. Řekl jsem jim své požadavky a zeptal se, zda kdy je možný nejbližší termín. Byl jsem opravdu mile překvapen, protože mohli přijít hned za dva dny.

Hned…

Hned jak přijeli, na nic nečekali a pustili se do čištění. Podlahu nejdříve kvalitně vydrhli pomocí velmi účinné čistící chemie. Jakmile byl povrch důkladně vykartáčován, následovalo odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočili čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a nechali ji doschnout. Dále jsme se od nich dozvěděli, že kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využívají, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Tento jednokotoučový stroj o váze 50 kg s přítlakem na kotouč s průměrem cca 45 cm, využívají k čištění podlah, jako jsou dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah.

Bylo…

Bylo na nich i vidět, že pracovníci jsou řádně proškoleni a profesionálové, kteří ke své práci používají vždy kvalitní přípravky a pomůcky. Také mi bylo doporučeno, abychom si nechali impregnaci podlah takto důkladně alespoň jednou za rok. Z výsledku jejich práce jsem byl opravdu nadšený. Byla krásně čistá a lesklá, takže není nic, co bych jim mohl vytknout, proto všem tuto službu čištění podlah vřele doporučuju. Je na ně spolehnutí a se zaměstnanci byla radost spolupracovat, byli opravdu moc milí a flexibilní, což je přesně to, co dnes klient od kvalitní firmy očekává. A nabízí i celou řadu dalších služeb, mezi kteří patří i čištění koberců, mytí oken a výloh a odstraňování plísní a graffiti. Pro více informací o jejich službách se podívejte na jejich webové stránky. Určitě tam najdete vše, co byste mohli potřebovat.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.