Jsou i tací, kteří to svedou lépe než vy

Lis 14

Jsou i tací, kteří to svedou lépe než vy

Ačkoliv jsem si to nechtěla dlouho přiznat, trpěla jsem tzv. syndromem velké matky. Alespoň tak svému dřívějšímu přístupu k zaměstnancům říkám. Provozujeme s manželem restauraci již tak dlouho, že se mi to zdá jako milion let. Já se vždy starala o kuchyň a zásobování. On obsluhoval a měl na starosti účetnictví. Zaměstnávali jsme kuchaře a servírku a občas nám vypomáhal nějaký ten brigádník. Jenže třeba právě toho kuchaře jsem do kuchyně pustila teprve na manželovo naléhání, který nemohl snést, jak při každém pohybu čím dál hlasitěji usykávám bolestí. Jenže já byla přesvědčená, že jestli celé menu nenavařím já, hosté se již nevrátí. A stejnou důvěru jsem měla i k servírce a paní na úklid. ceník mytí oken

lešticí přípravky na oknajak docílit triku suchého leštěnímytí oken vez leštidel

Stalo se…

Stalo se, co se stát muselo. Jako ta, která si myslí, že sama udělá všechno nejlíp, jsem ze zaměstnanců a vlastně i z manžela vychovala „nezodpovědné děti“, které zlobily nebo se flákaly, když k tomu dostaly další příležitost. Tedy jakmile jsem byla mimo jejich dosah. Teprve, když jsem skončila s bolavými zády v nemocnici na kapačkách, uvědomila jsem si, kde dělám chybu. Od té doby dávám svým zaměstnancům dostatek potřebné volnosti a úklid mi částečně zajišťuje ověřená firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. Ta se nám stará nejen generální hloubkové čištění podlah. Okna naší restaurace totiž nejsou ze dvou stran zcela přístupná. Proto jsme hledali podle ceníku mytí oken někoho na výškové mytí oken. Což nebylo vůbec lehké.

levné mytí okenmytí, leštění a impregnace okendlouhotrvající efekt mytí oken

Když jsme ji prve objednali…

Když jsme ji prve objednali s netrpělivostí jsme čekali, jaké to bude. Přece jenom, já osobně jsem očekávala hodně. Byli jsme zvědaví, jak zvládnou okna v dané výšce. Mysleli jsme, že k nám přijedou se speciálními vysokými žebříky, ale spletli jsme se. Dorazili s montážní plošinou, to je perfektní věc, která pracovníkům dopřála ten nejlepší možný přístup k oknům. Jak jsme je pozorovali při práci, zdálo se nám, jako kdyby to byla ta nejlepší práce na světě. Šlo jim to tak snadno, což neznamená, že by to nějak odbývali.

Opravdu se snažili a výsledky tomu odpovídaly. Okna byla opravdu čistá, a když jsme viděli ten lesk, který leštěním vytvořili, vyloženě nás to nadchlo. Představte si, že dlouho koukáte na ne zcela kvalitně vyleštěná skla, která vlastně pro běžného člověka bez potřebných prostředků ani nejdou umýt. A najednou, z ničeho nic, jsou z těchto oken skvosty našeho zařízení. Bylo logické, že jsme tuto službu nevyužili naposledy. Už se těšíme za pár měsíců na repete.

impregnace okenmytí okenních tabulíspolehlivá firma na mytí oken

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *