Zkušenosti jsou k nezaplacení

Říj 24

Zkušenosti jsou k nezaplacení

Myslím si, že by si lidé měli plnit svoje sny. Jinak se nějak potácí životem bez zjevného cíle. Já jsem svoje plány rozvíjela se svou sestrou již na střední škole. Studovaly jsme hotelovku a věděly jsme, že budeme podnikat. Po škole jsme se ještě podívaly za hranice naší země a naučily se docela obstojně šprechtit. Pracovaly jsme tam v jedné restauraci. Udělaly jsme tam docela kariéru, protože jsme se dostaly k pečení dortů a různých zákusků. A lidé se po nich mohli utlouct. Takže jsme si udělaly jméno. Když jsme se rozloučily, daly jsme dostatečně najevo, že si budeme otevírat cukrárnu blízko hranic, takže budou mít příležitost si pro naše sladkosti přijet. mytí oken

jak docílit triku suchého leštěnímytí oken vez leštidel levné mytí oken

Jak jsme si naplánovaly…

Jak jsme si naplánovaly, tak se v podstatě i stalo. Již od začátku jsme měly rozjetou klientelu, takže jsme jen kmitaly. O nějaké drobnosti ohledně naší prodejny a kavárny jsme musely požádat druhé. Hlavně co se týče úklidu, respektive péče o naše prosklené plochy. Nejen tedy okna, ale i výlohy. Hledaly jsme spolehlivou firmu, která by nám zajistila pravidelné mytí těchto ploch. V Praze je celá řada úklidových firem, daly jsme tedy na doporučení lidí, kteří již léta využívají služeb firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. S odstupem času víme, že to byla správná volba mytí oken.

mytí, leštění a impregnace okendlouhotrvající efekt mytí okenimpregnace oken

Komunikace se zaměstnanci…

Komunikace se zaměstnanci je vždy perfektní, nikdy se nám nestalo, že by nám nikdo skla a přilehlé plochy neumyl. Je vidět, že si firma drží vysoký standard a jejich zaměstnanci mají s mytím oken dlouholeté zkušenosti. Nejdříve plochy umyjí nepěnivým saponátem a okenním mopem. Potom vodu setřou gumovou stěrkou a na závěr ještě přeleští suchou bavlněnou textilií. Ten trik se suchým leštěním je skvělý, okna se tak nešpiní, a i když jsou mírně zaprášená, vypadají stále dobře. Líbí se nám, že firma je flexibilní a snaží se vždy vyjít klientovi vstříc. Není problém zajistit mytí brzy ráno nebo později večer, tedy mimo otevírací hodiny, aby před příjezdem prvního klienta bylo vše perfektní a čisté. Pokud hledáte renomovanou firmu na úklid Vašich prostor, doporučujeme. A nejde tam jenom o okna!

mytí okenních tabulímytí parapetůmytí žaluzií

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *