Nežádoucí nečistoty, které ohrožují fasádu

Čvn 27

Nežádoucí nečistoty, které ohrožují fasádu

Jsem…

Jsem jedním ze správců budovy našeho outletu a už delší domu jsme měli problémy s naší fasádou. Nejenom, že byla opravdu špinavá a flekatá, ale byla na ní i plíseň. A muselo to zmizet, protože něco takového na nikoho dojem samozřejmě udělat nemůže. Tudíž na fasádě obchodu s oblečením to prostě nemá co dělat. A taky nám bylo jasné, že nás úklidový personál se o to nedokáže postarat. Takže bylo potřeba na to najmout nějaké odborníky. A těmi jsou zaměstnanci z jedné firmy. A ráda bych se o ní zmínila, protože s ní mám skvělou zkušenost. Nabízí službu odstraňování plísně, která zahrnuje kompletní servis v odstranění plísní, řas, hub, sanitrů, výkvětů a jiných mikroorganismů z jakéhokoli povrchu. Jejich antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu.

 

I velmi…

I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Životnost nátěru se totiž pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. Díky němu jsme zajistit, že se vaše problémy s plísní staly minulostí. K tvorbě plísně totiž stačí opravdu málo a ani se nenaděje, a už je na světě. A proto je lepší si pořídit LSG jako prevenci. Naštěstí zaměstnanci této firmy vyřešili všechny naše problémy s plísněmi. Díky jejich nátěru je naše stěna v naprostém pořádku. A to už opravdu velmi dlouho. Proto tuto firmu všem moc doporučuji.

 

Tato…

Tato firma realizuje své služby nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Pro více informací o jejich servisu vám doporučuji se podívat na jejich webové stránky. Určitě tam najdete vše, co byste mohli potřebovat, např. jak zabránit tvorbě plísní. Nabízí i další služby, jako je například odstraňování graffiti, mytí oken a výloh a čištění koberců a podlah. Takže neváhejte se na ně obrátit, ať už potřebujete cokoli. A i jejich zaměstnance musím velmi vychválit. Jsou velice milí a ochotní a spolupracovat s nimi byla opravdu radost. Domluva s nimi byla taky bezproblémová. Proto je moc doporučuji. Rozhodně jsme se na ně neobrátili naposledy. A určitě vyzkoušíme i jejich další služby. Na některé věci holt náš úklidový personál nestačí. Pro více informací se podívejte na jejich internetové stránky. Určitě tam najdete vše, co byste mohli potřebovat. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

 

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *