Navoskovaná podlaha je krásná a bezpečná, Voskování, odmytí a stržení starých vosků

Bře 21

Navoskovaná podlaha je krásná a bezpečná, Voskování, odmytí a stržení starých vosků

Jsem trenérkou…

Jsem trenérkou gymnastiky a náš sál už nebyl v nejlepším stavu. Parkety začali jemně podkluzovat a to je pro nás vždy velký problém. Naši studenti by tak mohli přijít k úrazu, nehledě na to, že se potom na tréninku bojí dát do cvičení všechno, což chápeme. A tak jsme se s ostatními domluvili, že bychom si podlahu měli nechat vyčistit a nechat zakonzrervovat voskem. A protože to byl můj nápad, tak jsem se o to měla i postarat. Ale se žádnou firmou jsem neměla zkušenosti. Tak jsem si sedla k počítači a hledala někoho, kdo by měl dobré reference. Takže jsem pročetla hromadu recenzí a diskuzí a nakonec vybrala úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s. r. o.. Měla totiž nejvíce pozitivních ohlasů a všichni psali, že odvádí skvělou práci. Ve výčtu jejich činnosti jsem si přečetla, že strojové myjí a čistí průmyslové, vinylové, betonové, lité podlahy a betonové stěrky, že hloubkově čistí dlažby, že impregnují betony a betonové průmyslové podlahy, že voskují linolea a zajistí  odmýtí strarých vosků. Tak jsem naznala, že to bude to pravé.

 

Kontaktovala jsem…

Kontaktovala jsem proto lidi z A SERVIS a popsala jim můj problém a následně jsme se domluvili na termínu a kalkulaci. Dobrý dojem na mě udělala už jen komunikace s nimi a dneska můžu říct, že firma má velmi spolehlivé a profesionální zaměstnance. Přišli v daném termínu a k věcem, které se v sále vyskytovaly, byli velmi opatrní. A odbornost jste u nich mohli vidět v jejich každém kroku. Parkety vydrhli a vykartáčovali. Vysvětlili mi, že pro strojové čištění podlah je důležité používat kvalitní šetrné čistící chemie. Pro podlahu je důležité, aby chemie byla co nejšetrnější a splnila požadovaný cíl. Tato firma k hloubkovému čištění podlah používá vždy zásaditou chemii. V některých případech prý používá i kyselou chemii, ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích. Kyselá chemie je velmi agresivní a dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků.

 

Pro jiné…

Pro jiné čištění ji nelze použít a nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah. Poté, co podlahu vyčistili, na ni nanesli voskový nátěr. Vosk nanášeli pomocí speciálního stroje. Sami mě hned navrhli, kolik tato již vyčištěná plocha potřebuje nátěrů. Mohla jsem zvolit pololesklý  nebo matný vosk. Navíc mě ujistili, že podlaha nebude kluzká, což je pro pohyb na tanečním parketu velice důležité. Tímto bych chtěla všem čištění tuto službu a celkově tuto firmu opravdu moc doporučit, protože jsem s nimi měl výbornou zkušenost a naplnili moje očekávání ve všech směrech. A byla jsem spokojená nejen já, ale i všichni moji kolegové a naši studenti. Takže pokud hledáte někoho, kdo by vám kvalitně vyčistit podlahu, tak vřele doporučuji tuto firmu. A navíc realizují i celou řadu dalších služeb, takže doporučuji se na ně obrátit, ať už potřebuješ cokoli.