Konečně vánoce. Vánoční úklid na všech frontách, strojové čištění koberců, sedaček, likvidace alergenů

Bře 29

Konečně vánoce. Vánoční úklid na všech frontách, strojové čištění koberců, sedaček, likvidace alergenů

Jakmile se už všude objevuje vánoční výzdoba, tak na mě i na sestru už padne vánoční nálada a je úplně jedno, že ještě není prosinec. A tak jsme si šly pustit Vánoční koledu a k tomu si udělali každá velký hrnek horké čokolády. Ale ne pomocí kakaa nebo granka, ale ze skutečné čokolády. Je to sice větší piplačka na přípravu, ale zase se to vyplatí, protože chuťově se tomu vůbec nic nevyrovná. Ale bohužel se mi povedlo hrnek vylít. A bylo to opravdu hodně vidět, protože máme v obýváku světlý koberec.

A protože si obě potrpíme na čisté a hezké prostředí, tak jsme to tam samozřejmě nechtěl nechat. Sestra se přikláněla k tomu, že ho vyčistíme samy, jenže já jsem se bála, že bychom mohly poškodit strukturu koberce. Navíc jednalo se o horkou čokoládu opravdu z čokolády a ne kakaa, takže by se to určitě velmi špatně čistilo a umím si představit, že by se nám to nakonec stejně s velkou pravděpodobností ani nepovedlo. Tak jsme se shodly, že si na to někoho najmeme.

Ale…

Ale protože jsme doposud nikdy takovou službu nepotřebovaly, tak jsme nevěděl, komu zavolat. Takže jsme si sedly k internetu a spolehly se na recenze a diskuze. A po nějaké době jsme tam objevily firmu /  Čištění koberce Brno, která měla samé dobré reference. Skutečně všude, co jsme se o nich dočetly, byli pouze samá pozitiva. Opravdu, byla to jedna kladná recenze za druhou, tak jsme naznaly, že to za to bude stát, i když jejich metoda čištění kotoučovým strojem nepatří zrovna k těm nejlevnějším.

Zavolala jsem jim a domluvila s nimi termín čištění, kalkulaci a všechny ostatní náležitosti. V daný termín přijeli a pustili se do práce. Po poměrně krátkém čase mi řekli, že už mají hotovo. Což mě opravdu příjemně překvapilo, protože jsem čekala, že takové čištění trvá mnohem déle. Ale zase je pravda, by to ve výsledku jen jeden koberec. A rozhodně nemůže být řeč o tom, že by svou práci odbili.

Koberec…

Koberec byly krásně vyčištěný a znovu vypadal jako nový, opravdu byste nepoznali, že je na chalupě už několik let. Navíc říkali, že po použití jejich chemikálií se špína už nebude tolik usazovat a měli pravdu. Protože když teď něco dětem spadne na zem, tak se o to postaráme bez problémů, pokud to tedy nebude zase pravá horká čokoláda. Proto můžu tuto firmu všem jedině doporučit, protože odvedli opravdu vynikající práci.

Zaměstnanci z A SERVIS LIPKA, s.r.o. byli opravdu milí, vstřícní a slušní, takže pokud se na ně obrátíte, budete mít co dočinění s opravdu profesionální společností, s jejichž zaměstnanci je radost spolupracovat. Proto bych chtěla všech jejich službu čištění koberců vřele doporučit.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *