Strojové čištění a systém ochrany podlah. Nano impregnace, renovace teraca, Voskování lina Brno

Bře 23

Strojové čištění a systém ochrany podlah. Nano impregnace, renovace teraca, Voskování lina Brno

Spousta lidí se mylně domnívá, že když si lidé pořídí podlahy, není s nimi ve srovnání s koberci žádná práce. Ale není tomu tak, i o ni je třeba řádně pečovat, i když to zahrnuje o něco méně práce než udržování koberců. Je potřeba dodržovat určité zásady. A jednou z nich je nečistit je levnými přípravky nebo metodami, pokud si je nechcete zničit. Podlahy jsou totiž náchylné na poškrábání, takže pokud je budete drhnout obyčejným kartáčem, tak vám to nepřinese takové výsledky, jaké byste asi chtěli.

Je na to potřeba skutečně odborné a kvalitní technologie a zkušenosti pracovníků, abyste dosáhli opravdu krásně čisté podlahy a nijak ji nepoškodili. A proto se na naší pobočce banky s čištěním podlah spoléháme na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. A není se čemu divit, protože oni právě nedisponují těmi prostředky, které jsou na to třeba. K hloubkovému čištění podlah používají zásaditou chemii. V některých případech používají prý i kyselou chemii, ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích, protože kyselá chemie je velmi agresivní.

Ale…

Ale za to zase dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků. Pro jiné čištění ji nelze použít a nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah, protože v těchto případech je zapotřebí šetrného materiálu, což je právě chemie zásaditá. A to samé platí i o způsobu čištění, je potřeba na to speciálních kartáčů, které v obchodě opravdu neseženete.

Po čištění podlah je vždy dobré je zakonzervovat nanesením flotace, což je průmyslový polymer, jednoduše řečeno voskování podlahy. Proto si jej od nich také vždy necháme nanést. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy. Na podlahu dávají převážně pololesklý vosk. Tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti. Vosk zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluzový efekt.

Díky…

Díky tomu vaše podlaha nebude jen dlouho čistá a krásná, ale je díky protiskluzovému efektu vytváří bezpečnější prostředí a snižuje hrozbu uklouznutí. Takže nejenom že zajistí dlouhodobější krásný vzhled vašich podlah, ale napomáhá i vašemu bezpečí. S toto firmou jsme maximálně spokojeni a nemůžeme si je vynachválit.

Sice máme vlastní úklidový personál, ale jednou za čas si je necháme vyčistit i od Mytí Brno, podlah, protože nikdo je neumí vyčistit tak dobře jako oni. A nabízí i celou řadu dalších úklidových služeb, které jsme začali rovněž využívat. Proto je všem vřele doporučujeme. Protože věříme, že s nimi budete spokojený tak jako my.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *