Konec plísním? Především odstraňte jejich spory a snižte vlhkost. Čištění, odstranění plísní Praha

Lis 14

Konec plísním? Především odstraňte jejich spory a snižte vlhkost. Čištění, odstranění plísní Praha

jak odstranit plíseňPomáhal jsem švagrovi s rekonstrukcí koupelny. Dříve se u nich v koupelně objevovaly plísně, teď doufal, že mu rekonstrukce pomůže s tím, aby se už neobjevovaly. Byl jsem zvědavý, co podnikne, aby tomu zabránil. Když jsem se ho na to ptal, dost nechápavě se na mě díval a říkal, že by to, že přemaluje, mělo stačit. Já jsem měl sice jiný názor, ale švagr nevypadal, že by chtěl o věci ještě dál diskutovat – Čím odstranit plíseň.čím odstranit plíseň

Rekonstrukci jsme zvládli a zdárně dokončili. Říkal jsem si, že se později ukáže, jestli provedené práce měly vliv i na plísně. Nemusel jsem dlouho čekat, plísně se objevily už na podzim, švagr mi volal a zoufale si stěžoval, že nechápe, jak se to mohlo stát, když jsme přece nově vymalovali. Protože na mě nedal ani předtím, bylo mi jasné, že ani teď bych s radami neuspěl. Chtělo to, aby mu to řekl Čím odstranit plíseň někdo nezávislý.

 

Odkázal jsem švagra na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o….

LSG proti plísni
Odkázal jsem švagra na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Její návštěvy u švagra jsem se zúčastnil. Technici švagrovi vysvětlili, že pouhým přemalováním stěny se plísní zbavit nelze, protože nezlikvidoval plísňové spory a nevyřešil otázku přísunu vlhkosti, která byla spouštěčem celého problému. Čím odstranit plíseň

Technici měli na švagra dobrý vliv, poslouchal každé jejich slovo a konečně si nechal domluvit. Přistoupil na všechny jejich návrhy – tedy na provedení mechanického odstranění plísní, zlikvidování spor dezinfekcí, nanesení protiplísňového nátěru LSG na stěnu a především slíbil, že bude po každém sprchování poctivě větrat, aby snížil vlhkost v místnosti. Taky se společně s mou sestrou dohodli, že už v koupelně nebudou věšet prádlo, což procento vlhkosti taky značně ovlivňovalo.

Od té doby to vypadá, že už je všechno v pořádku. Švagr si nestěžoval, že bych mu s firmou špatně poradil, takže je určitě spokojený.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *