ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ STROJOVOU METODOU, TAK JE ASI NEZNÁTE

Říj 04

ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ STROJOVOU METODOU, TAK JE ASI NEZNÁTE

Jednou ze služeb, které vám naše úklidová společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. nabízí, je čištění koberců strojovou metodou. Za dobu působnosti máme již mnoho zákazníků, kteří využívají tuto službu nejen ve firemní sféře, ale také v domácnostech, což znamená, že se přizpůsobujeme času zákazníka. Čištění koberců realizujeme i pro celou řadu institucí, úřadů či developerů, kdy je v těchto případech důležité, aby vyčištění bylo zajištěno velmi kvalitně a co v nejkratším čase. Důležité je, aby provozovna mohla druhý den bez problémů zahájit svůj běžný provoz, a proto pracujeme flexibilně a pokud je třeba, tak i ve skupinách. Tak zvládneme vyčistit strojově i vysokou rozlohu koberce.

 

Strojové čištění koberců provádíme za pomoci kotoučového stroje Ghibli, vysoce výkonného třímotorového vysavače a také kvalitní čistící chemie BOSCH RTS. Námi používaná chemie zajistí také důkladné vydezinfikování koberce, kdy ji necháme několik minut působit a tak naváže nečistoty, které se ukrývají ve struktuře koberce. Po důkladném působení chemii podrobíme generálnímu kartáčování kotoučovým strojem a po důkladném vykartáčování, odstraníme nečistoty a přebytečnou vlhkost vysoce výkonným vysavačem s úzkou štěrbinovou hubicí. Námi realizovaný způsob čištění koberců, považujeme za nejdokonalejší a opravdu spolehlivý a ze zkušenosti víme, že žádná jiná metoda nefunguje tak spolehlivě, jako metoda strojového čištění koberců.

Koberce, čištění Brno

Metody, které jsou levné zaostávají v tom…

 

Metody, které jsou levné zaostávají v tom, že jim chybí mechanický proces kartáčování, což způsobovalo po zaschnutí fleky a mapy na koberci, které bylo složité znovu odstranit. Tyto problémy nám přinášela zvláště metoda extrakční, u které chybí mechanický proces kartáčování a voda spolu s chemií je pouze vstříknuta do koberce a velmi rychle odsáta. Chemie tedy působí ve velmi krátkém čase na to, aby dokázala rozpustit nečistoty dokonale a při absenci mechanického kartáčování nejsou nečistoty odstraněny ze struktury koberce a to způsobí ve výsledku zmíněné mapy a fleky. Naše metoda strojového čištění, je společností Čištění, koberce Brno realizována za cenu 27,-/m2 a díky této metodě jsme dokázali našim klientům zrenovovat mnoho koberců. Za dlouhé roky, kdy zajišťujeme čištění koberců strojovou metodou máme již mnoho spokojených zákazníků, kteří si u nás tuto službu objednávají opakovaně či servisně. Vyzkoušejte i vy jedinečnou a spolehlivou metodu, která vašemu koberci navrátí znovu život a barvy.

 

Pro naše zákazníky nabízíme mnoho jiných úklidových služeb, které zajistí náš profesionální tým. Mnozí klienti neberou mytí oken a výloh Brno, jako velkou zábavu a navíc mnohdy není ani bezpečné se pouštět do této činnosti bez zajištění, protože se okna nachází ve většině případech ve výškách a 3m nad zemí. My jsme pro tyto práce proškolení, a tak jsme schopni bez použití leštidel a stěrkovou metodou umýt vaše okna. Tím, že nepoužijeme leštidla zajistíme dlouhodobý lesk a čistotu vašich oken a výloh.

jak vyčistit koberec

Práce ve výškách Brno zajistíme se splněním veškerých bezpečnostních podmínek. Naše zaměstnance vybavíme při těchto činnostech bezpečnou vysokozdvižnou technikou, kterou pravidelně kontrolujeme a jsou proškoleni dle nařízení vlády podle § 134 odst. 2 a podle § 134 c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb. zák. pr. ve znění zákona č. 155/2000 Sb. o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádů z výšky nebo do volné hloubky. Ve výškách zpravidla umýváme okna, čistíme markýzy, čistíme fasády, reklamy, bannery a cedule. Za

Zajišťujeme čištění markýz a žaluzií Brno…

Zajišťujeme čištění markýz a žaluzií Brno, kdy je třeba se zbavit agresivních městských spadů, které se usazují na markýzách, a to hlavně látkových. Látkové markýzy čistíme strojovou metodou, jedině tak je zaručena důkladnost a odstranění usazených spadů. Strojovou metodu využíváme i při čištění koberců, ale u čištění látkových markýz Brno je menší rozdíl v tom, že je kartáčujeme i 3x kvalitní čištění kobercev jednom čistícím cyklu. Abychom dosáhli hloubkového vyčištění a odstranění nečistot ze struktury markýzy. Čištění plastových markýz Brno je oproti tomu výrazně snazší a zabere méně času. To proto, že jejich čištění probíhá stejně, jako při mytí oken. Markýzu umyjeme čistým rozmývákem a saponátem a setřeme stěrkou, tak je markýza vyčištěna a není třeba s ní dále něco dělat. Spolu s údržbou markýz nabízíme také službu impregnace markýz Brno, která zajistí, aby se k markýze nedostaly městské spady. Městské spady markýzu silně znečišťují a je třeba potom provádět silné čištění, které zabere mnoho času. Díky impregnaci, kterou nanášíme za pěkného počasí, se těmto hloubkovým znečištěním vyvarujete a údržba markýzy je opravdu jednoduchá. Specializujeme se na kvalitní čištění podlah strojovou metodou Brno, renovace podlah Brno a krystalizace podlah Brno.

 

Čištění podlah Brno zajistíme kvalitní strojovou metodou, a to podlahy jakéhokoliv druhu a jakékoliv rozlohy. Využíváme kotoučový stroj, na který volíme dva různé nástavce, dle druhu podlahy – držák padů a silonový kartáč. Oproti strojovému čištění koberců, je tu jeden znatelný rozdíl. A to ten, že používáme několik druhů zásaditých chemií a ne pouze jeden druh. Je to proto, že čistíme různé druhy podlah. Marmolea, linolea, plovoucí podlahy, dřevěné podlahy, betonové a lité podlahy, kamenné a mramorové podlahy. A každá tato podlaha potřebuje jiný druh péče.

Některá je náchylnější a v takových případech využíváme slabé druhy chemií…

 

Některá je náchylnější a v takových případech využíváme slabé druhy chemií, některé zase potřebují využití agresivnějšího druhu. Po vyčištění podlahy vždy neutralizujeme chemii pouze čistou vodou, kterou podlahu znovu setřeme. U vyčištěných či nových podlah provádíme voskování podlah Brno průmyslovým polymerem. Průmyslový polymer má životnost 1 rok a po celou dobu životnosti chrání podlahu. Před poškozením, znečištěním a zajistí lepší údržbu podlahy. Vosk nanášíme na jakýkoliv druh podlahy, na nové či umyté. Voskování podlah nezajistí pouze ochrannou funkci pro vaši podlahu, ale také chrání chodce, kteří ji využívají. Vosk je totiž protiskluzový a bezpečný.

jak na čištění koberce

Po roce vám zajistíme odstranění vosku Brno a na vaše přání aplikujeme nový, který může znovu plnit svoji funkci. Specializujeme se na kompletní po stavební úklid Brno, po rekonstrukční úklid Brno, úklid po malířích a zednících Brno. Kompletně odstraníme nečistoty z novostaveb a zrekonstruovaných objektů a odstraníme prach. Vyčistíme podlahy, nábytek, skleněné plochy, cokoliv se v opraveném objektu nachází. Pokud se na vaší fasádě, domu, zdi, garáži objevilo graffiti, jsme specialisté na kvalitní odstranění graffiti Brno. Při kterém opravíme i poškozenou fasádu a zamalujeme ji namíchaným odstínem.

Chcete-li zajistit kompletní ochranu struktury vaší fasády. Provedeme vám aplikaci antigraffiti ochrany Brno, která zajistí velmi snadné odstranění graffiti z vaší fasády se 100% účinkem. Službu antigraffiti nátěru Brno a antigraffiti nástřiku Brno nabízíme za bezkonkurenční cenu od 170,- /m2. Kterou aplikujeme ve 3 – 12 vrstvách, dle strukturovanosti fasády. Provádíme také čištění fasád od plísní a mechů nejmodernější technologií LSG. Touto technologií zajistíme, že se plísně ve vašem obydlí nebudou šířit a jejich tvorba zcela ustane. Náš LSG nátěr zabrání tvořící se vlhkosti, která způsobuje růst. A tvorbu zelených sanitrů a tím blokuje tvorbu nových plísní, vlastně vaši fasádu zakonzervuje.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *