Pokud se u vás v okolí vyskytlo graffiti, nečekejte, až se objeví i u vás, braňte se

Zář 01

Pokud se u vás v okolí vyskytlo graffiti, nečekejte, až se objeví i u vás, braňte se

 

Jako úklidová firma (s názvem Graffiti odstranění) nabízíme široké spektrum služeb, čím se ale od konkurenčních společností lišíme, je náš program bojující proti graffiti. V této sféře provádíme odstranění graffiti, čištění graffiti, dále pak ochranu proti graffiti znečištění a vandalismu, antigraffiti nátěry, ochranu a účinná obranu proti sprejerům a pouličnímu umění. V neposlední řadě A SERVIS bojuje s projektem “systém budov bez graffitového znečištění prevencí. Prevence je podle naší firemní filozofie hlavním bodem.  Která dokáže nějakým způsobem ovlivnit k lepšímu tento (mírně řečeno) nešvar – tedy graffiti vandalství. – Graffiti odstranění

AGO na všechny povrchy

 

Čím odstranit graffiti

 

V tomto ohledu za nás kromě slov mluví zejména naše výsledky, spokojenost a ohlas u klientů. Díky naší kvalitní a stoprocentně účinné službě v boji proti graffitovému vandalismu se naše působnost rozrostla také k našim sousedům, tedy na Slovensko, Rakousko a do Německa. Na trhu jsme už více než dvacet let. Proto jsme si za ta léta praxe vyvinuli vlastní technologie, které jdou vždy ruku v ruce s nejmodernějšími trendy.

 

 

 

 

Jednou z mnoha takovýchto metod je…

 

Jak na odstraňování graffitiJednou z mnoha takovýchto metod je náš preventivní nátěr zvaný AGO – tedy antigraffitový ochranný nátěr. Který zabrání při případném útoku vandala, aby graffiti sprej neprosákl až do samé struktury fasády. A naši odborníci pak nápisy ihned odstraní se stoprocentní účinností. Dnes, přestože se vandalství sprejerů stále rozšiřuje a už dávno neplatí mýtus, že by se vandalové schylovali pouze do nějakých pochybných čtvrtí. Ba naopak, nevyhýbají se ani luxusním vilám ve vyhlášených ulicích. Přesto musíme přiznat, že jen hrstka našich klientů si to uvědomuje a brání se předem.

Antisprejový nátěr

Spíše jen doufají, že jim se to vyhne. Pokud ale sprejer zaútočí, často napáchá velké škody. Není pak výjimkou, že musí naši odborníci při odstraňování graffiti škrábat dolů několik vrstev fasádní barvy a pak místo znovu natírat. Když se místo pouze přetře, tak graffiti nápis vždy prosvítá. Působí jako kontury a šmouhy, proto to našim zákazníkům opravdu nedoporučujeme. Naopak jedni z prozíravějších klientů, byl manželský pár. Který si všiml při venčení psa, že v okolí graffiti stále přibývá a dokonce se jedno objevilo i u nich v ulici. Rozhodli se tedy nechat si od nás aplikovat antigraffiti nátěr. Prý se rozhodovali mezi tímto krokem a mezi kamerovým systémem, ten jim však nepřišel vhodný, například kvůli vysoké ceně pořízení – Graffiti odstranění

 

 

Antigraffitový nátěr je nanášen v několika vrstvách. U hladkých ploch se obvykle nanáší 3 vrstvy. Ale u strukturovaných a pórovitých povrchů je nutné nanést 6 až 12 vrstev. Aplikovat jej lze na všechny druhy ploch včetně plastů. Společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. nabízí nejlevnější cenu antigraffitové ochrany v České republice a to od 120 Kč/m2. Firemní strategie funguje tak, že pokud se objeví na ošetřené fasádě znovu graffitový nástřik, naši odborníci vám jej v co nejkratším možném termínu odstraní a poté vždy zdarma nanesou novou ochrannou vrstvu.

 

 

 

 

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *