Odstraníme vám v Praze graffiti i jakékoliv posprejované plochy, vše navíc rychle a levně

Zář 01

Odstraníme vám v Praze graffiti i jakékoliv posprejované plochy, vše navíc rychle a levně

Jako úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. se specializujeme na odstraňování graffiti. V rámci naší firemní filozofie také bojujeme proti graffiti vandalům Jsme navíc jediná úklidová firma v České republice, na Slovensku a nově i v Rakousku, která zajišťuje komplexní servis na odstranění graffiti a dále pak kvalitní antigraffitovou ochranu, která se týká zejména preventivního nátěrů a následného odstraňování graffiti při opakovaném útoku vandalů. A SERVIS tedy ve zkratce poskytuje služby odstranění graffiti, čištění graffiti, ochranu proti graffiti znečištění a vandalismu, antigraffiti nátěry.

 

Tím vším se snažíme bojovat proti sprejerům a nechtěnému pouličnímu umění, vyznáváme systém budov bez graffitového znečištění, protože jsme si za svého mnohaleté zkušenosti v oboru ověřili, že díky rychlému a včasnému odstraňování i sebemenšího graffitového znečištění ihned (což zahrnuje také stržení a odstranění plakátů a nedovoleného výlepu) se značně ovlivní psychika vandala – jeho cílem je totiž chlubit se svým dílem co nejdéle.

 

ceník odstranění graffiti

jak odstranit graffiti

Vytvoření graffiti obrazce vandalovi zabere totiž dost času a rozhodně také stresu. Protože páchá nelegální činnost, ale zejména ho to stojí spoustu peněz, protože graffiti spreje nejsou vůbec levná záležitost. Vandal se pak chce svým dílem dlouho chlubit. Takže pokud my včas zasáhneme a jeho „dílo“ mu rychle odstraníme, stáhne se do jiné lokality. Ale samozřejmě ne všechny případy, které řešíme, se týkají právě vandalství. Takže například často odstraňujeme sprej z fasády jedné naší mladé zákaznici. Ta je od dětství kreativního založení a v každém pokoji jejího malého domku má nějakou zeď vyzdobenou různými vzorci a krucánkami.

 

 

To jí ale nestačilo…

jak odstranit graffiti

odstranění graffitiTo jí ale nestačilo a vyzdobila si také přední fasádu domu. Použila na to spreje určené ke graffiti, ale po nějaké době se jí květinky přestaly líbit a chtěla to změnit. Tak si na to pozvala nás, a v takovém případě bohužel došlo i ke škrabání omítky, protože sprej byl pěkně zažraný do struktury fasády. Klientka se nám svěřila, že by chtěla výmalbu fasády změnit vždy, když ji omrzí. Tak jsme ji navrhli (a po klientčině nadšení) i aplikovali náš ochranný preventivní nátěr proti graffiti sprejům. Samozřejmě, že se tato klientka nepotřebuje bránit proti vandalům. Ale pokud si na fasádu nasprejuje nějakou výmalbu z naší takzvané AGO vrstvy ji pak snadno dostaneme dolů. Úspěšnost odstranění je v takovém případě sto procentní.

 

 

 

Společnost A SERVIS LIPKA nabízí nejlevnější cenu antigraffitové ochrany v České republice a to od 120 korun za metr čtvereční. AGO lze aplikovat také na marmolit a to ve 3-5 vrstvách v ceně do 330,- Kč/m2. Takže pokud jste také kreativní duše a chcete často měnit výmalbu svojí fasády nebo i třeba jiných ploch. Neváhejte se na nás obrátit. Nenechte se zmást popisem naší služby jako „Graffiti odstranění“ – jedná se v podstatě o jakékoliv odstranění spreje a následný nátěr, který nedovolí, aby se další sprejový nános vsákl až do samé struktury omítky.

 

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *