Jakékoliv místo není žádný problém

Dub 23

Jakékoliv místo není žádný problém

Čištění fasády není rozhodně jednoduchý úkol a může se proměnit dokonce v noční můru, pokud nevíte jak na to a pustíte se do toho sami. Vyčistit z fasády městský spad, prach a špínu a v hodně případech i dokonce plíseň, to je opravdu těžké. A proto se vyplatí tento úkol svěřit profesionálům. My to totiž zkoušeli sami a věřte mi, že to nedopadlo vůbec dobře. Šlo o čištění fasády naší drogerie, na které už bylo vidět, že má něco za sebou, ale ze všeho nejhorší na tom bylo, že na ní byla dokonce i plíseň.

A s tím se už muselo něco dělat. Tak jsme se obrátili právě na specialisty, protože nám bylo jasné, že my s tím nic už víc nenaděláme. A těmi jsou zaměstnanci z Mytí prosklených fasád Brno. Měla na internetu samé dobré reference. Tak jsme si řekli, že nebudeme hledat nikoho dalšího a necháme si fasádu vyčistit právě od nich. Byla jsem ráda, že nám nabídli termín hnedka do necelých dvou týdnů.

Pak…

Pak přijeli k nám a pustil se do práce. Zaměstnanci nejdříve nanesli na plíseň dezinfekční prostředek, pomocí čistící pěny vyčistili celou fasádu, a poté na něj nanesli protiplísňový nátěr LSG je aplikovatelný na všechny možné povrchy, například i na dřevo, OSB desky a i keramické obklady a podobné materiály. Také ho jde nanést i ve vnitřních i vnějších prostorách a jedná se nejen o účinný prostředek k odstranění, ale slouží i jako prevence.

A proto jsme si jej nechali dát i dovnitř domu, abychom měli jistotu, že problémy s plísněmi už opravdu nebudeme muset řešit. Věřte mi, nestojí to za to, je lepší se o takové věci postarat dopředu. Jsme s ním opravdu spokojení a můžeme jedině doporučit, protože plíseň skutečně zmizela a od té doby se již nevrátila.

A i jsme…

A i jsme se od nich dozvěděli, jak vlastně vznikla. Ono totiž na všech zateplených fasádách se asi cca po 6 letech objevují na severních a západních stranách fleky mapy černých plísní, které vypadají jako nečistoty a usazený prach. A většinou po deseti letech se plíseň udělá prakticky každému. No, jak se říká, každá mince má dvě strany.

Ale s tímto nátěrem si o vzhled vaší fasády už nebudete muset dělat starosti. Tato firma nabízí i čištění koberců a podlah, mytí oken a výloh a to i ve výškách a odstraňování graffiti. A vše realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže je vidět, že mají široké pole působnosti. Pro více informací se podívejte na jejich webové stránky. A SERVIS LIPKA, s.r.o.