Vždyť kdo ví, jak by to vypadalo

Dub 22

Vždyť kdo ví, jak by to vypadalo

Protože čištění fasád opravdu problematickou záležitostí, nabízí její odstraňování ve firmě. A je to jedině dobře, protože věřte mi, že sami byste něco takového vyčistit nedokázali. Je na to potřeba speciální kosmetika a technika, znát postup, a tak vůbec všechno. A je to tak trochu k vzteku, že plísně vznikají opravdu snadno a podstatně o dost hůř se jich zbavuje.

Dnes se prakticky na všech zateplených fasádách asi cca po 6 letech objevují na severních a západních stranách fleky mapy černých plísní, které vypadají jako nečistoty a usazený prach. A většinou po deseti letech se plíseň udělá prakticky každému. A nás to neminulo, na naše obchodě se sladkostmi se udělala taky. A nechat jsme to tak nechtěli, vždyť kdo ví, jak by se ta plíseň potom mohla ještě více rozlézt.

A navíc…

A navíc prodáváme cukrovinky, prostě jídlo, a kdo by i chtěl koupit jídlo z obchodu, na kterém je plíseň. Prostě na to na to vůbec nevrhá dobré světlo. Bylo nutné, se o to postarat, něco takového tam nemělo co dělat. Pro řešení problému, jak se těchto nežádoucích problémů zbavit a jak odstranit plíseň, je revoluční nátěr LSG – nátěr proti plísním, který napadené zdi tohoto problému zaručeně zbaví. LSG funguje na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu.

I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG se nemohou plísně, bakterie, houby ani kvasinky vytvořit. Nátěr uzavře fasádu tak, že vlhkost, spady, organické usazeniny, tvorba plísní a jiné povětrnostní nálety nebudou mít možnost do fasády proniknout.

Přičemž…

Přičemž vlhkost ve fasádě bude mít možnost odcházet. Takže se na ní nebude tvořit vlhkost, takže plíseň nebude mít vhodné prostředí na to, aby se tam mohla usadit. Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. V další omezené míře bude fungovat cca do 10 let. Minimální záruku tohoto nátěru garantujeme 2 roky, takže pokud máte problémy s plísní, je pro vás LSG to pravé.

A protože jsme s Čištění oken Praha byli tak spokojeni, rozhodli jsme se, že začněme využívat i jejich další služby. A ty realizují nejenom po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Pro více informací se podívejte na jejich internetové stránky. Určitě tam najdete vše, co byste mohli potřebovat. Tedy alespoň vše z úklidových služeb. A SERVIS LIPKA, s.r.o.