Byl to neskutečný nářez

Dub 20

Byl to neskutečný nářez

Ve firmě nabízí svým zákazníkům celou řadu úklidových služeb a rozhodli jsme se o nich napsat tuto recenzi, protože jsme s nimi spolupracovali a chtěli bychom je doporučit dál. Mají skutečně bohatý servis, mezi který spadá čištění koberců, podlah, odstranění starého vosku z podlahy a nanesení nového vosku, paky taky strojové čištění čalounění. Nabízí i pravidelné denní úklidy domácností, ale taky i kanceláří, rezidencí či firem.

Můžete využít i služby jako čištění, leštění, mytí oken, mytí výloh a prosklených ploch, a to i ve výškách. Ani špatně dostupná místa pro ně nejsou problém. Odstraňují nevhodné polepy, reklamní polepy, ochranné fólie, samolepky, banery ze všech prosklených ploch. A já bych se rád rozepsal detailněji o jejich službě čištění fasád, protože díky ní jsme Mytí oken Brno poznali. My měli problémy s fasádou našeho řeznictví.

Na…

Na několika místech byla totiž plíseň a jedna se udělala přímo nad vchodovými dveřmi. A zůstat to tam samozřejmě nemohlo. Působilo to velmi nereprezentativně, a prostě celkově když je na jakémkoli místě, kde se nějak pracuje s potravinami, tak je to prostě hrůza. Může to odlákat rozhodně nejenom jednoho zákazníka. Ale taky jsem si uvědomoval, že já to vyčistit rozhodně nezvládnu. A ani nikdo ze zaměstnanců. Proto bylo potřeba to na někoho delegovat.

Takže jsem se začal poohlížet po nějaké firmě. A vybral jsem si právě tady tuto. Měla totiž na internetu nejlepší reference, tak jsem naznal, že to bude ta nejlepší volba. A byla, protože jsme s nimi byli spokojeni ve všech ohledech. Jejich zaměstnanci a jejich speciální nátěr na ochranu fasád LSG se o vše postarali. Díky tomuto nátěru totiž máte jistotu, že se vám plíseň na fasádu nebude pořád dokola vracet, jak se to tak normálně děje.

Ale…

Ale tento nátěr se postará o to, že se skutečně jen tak nevrátí. Zaměstnanci plíseň nejprve odstranili, a poté nanesli nátěr LSG. Díky tomuto nátěru bude naše fasáda opět v pořádku, nebude se do ní usazovat žádná špína, ani vodní kámen a zkrátka nic, co by na vaši fasádu vrhalo neblahé světlo. Pro více informací o službách této firmy se podívejte na jejich internetové stránky. Určitě tam najdete vše, co byste z úklidových služeb mohli potřebovat.

Firma navíc své služby realizuje nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. I chování jejich zaměstnanců musíme vyzdvihnout. Byli velmi milý a domluva s nimi byla bez jediného problému. A své služby realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. A SERVIS LIPKA, s.r.o.