Opravdu to není žádná legrace

Dub 16

Opravdu to není žádná legrace

Pracuji v hobby marketu a už delší dobu se nám nepozdával stav naší fasády. Ale přehlíželi jsme to, což byla velká chyba. A to proto, že se pak na ní udělala dokonce i plíseň. A to už jsme ignorovat nemohli, pokud jsme teda nechtěli, aby se se plíseň rozlezla tak, že by to na fasádě mohlo připomínat mapu z Hry o trůny.  A to jsme samozřejmě dopustit nemohli.    Snažili jsme se to vyčistit, ale bylo to k ničemu. Všechny přípravky, co jsme měli, nebyly dost účinné na to, aby se o to postaraly.

A přetření by taky nic neřešilo. Takže bylo potřeba zavolat nějaké úklidové firmě. Tak jsme hledali na internetu takovou, která by se o to dokázala postarat. A našla jsem tam úklidovou firmu, kterou všichni vychvalovali. Mytí prosklených fasád Praha měla opravdu vynikající reference a na všech diskuzích měli vážné dobré ohlasy. A tak jsem se s nimi domluvila. Byli vážně moc milí a ochotní.

A o vše…

A o vše postarali a navíc nás i poučili o tom, jak tam ta plíseň vzniká. A problémem jsou hlavně zateplené budovy, na těch se po šesti letech objevují na severních a západních stranách fleky mapy černých plísní, které vypadají jako nečistoty a usazený prach. A většinou po deseti letech se plíseň udělá prakticky každému. Takže to spousta lidí přehlédne a takhle to potom takhle dopadá.

Takže je nejlepší si na to opatřit nějakou prevenci. A tou je právě protiplísňový nátěr LSG. Je to skutečně to nejlepší, co si jako prevenci před plísněmi můžete pořídit. Nátěr má vlastnost difuzního odporu, takže molekula vodní páry může bez problémů odcházet, zatímco molekula vody do fasády nevstoupí. LSG je aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály.

LSG…

LSG nátěr proti plísním lze aplikovat ve vnitřních i vnějších prostorách. Takže má hodně využití. A to samé platí o firmě, protože nabízí hodně dalších služeb. Patří k nim čištění koberců, podlah, odstranění starého vosku (polymeru) z podlahy a nanesení nové ochranné polymerové vrstvy, strojové čištění čalounění. Realizují denní a pravidelné úklidy domácností, kanceláří, rezidencí či firem. Provádí také čištění, leštění, mytí oken, mytí výloh a prosklených ploch, a to i ve výškách.

Po dohodě čistí i žaluzie, lamely, rolety, a markýzy. Odstraňují nedovolené polepy, reklamní polepy, ochranné fólie, samolepky, banery ze všech prosklených ploch. Takže je vidět, že toho zvládnout hodně. A proto až budeme opět něco potřebovat, tak se obrátíme právě na ně. Víme totiž, že opět odvedou dobrou práci. A SERVIS LIPKA, s.r.o.