Takže můžete sami vidět skvělé výsledky

Dub 14

Takže můžete sami vidět skvělé výsledky

Pracuji v obchodě se sportovním oblečením, a protože jsem služebně nejstarší, tak mám i nejvíce povinností. Takže to bylo na mě, abych zařídila čištění naší fasády. Už dlouho totiž na tom nebyla zrovna dvakrát slavně, byla nejenom špinavá, ale byla na ní i plíseň. A báli jsme se, aby se ta plíseň nerozšířila, protože věřím, že taková fasáda by dokázala odradit nejednoho zákazníka. Tudíž bylo potřeba se o to postarat co nejrychleji.

A taky mi bylo jasné, že ani já a ani nikdo z kolegů to nezvládne vyčistit, tak bylo potřeba se postarat o nějakou úklidovou firmu. Takže jsem začala hledat na internetu, abych si přečetla, kterou lidi na diskuzích nejvíce doporučovali. A našla jsem úklidovou Čištění fasády Ostrava.  A nejenom, že díky jejich práci je zeď zase opět v pořádku. A co víc, dozvěděla jsem se od nich i řadu užitečných informací, o které bych se ráda podělila.

Například…

Například pokud si hodně potrpíte na květiny a máte jich opravdu hodně, nebo často sušíte prádlo ve vašem domě, tak se určitě neobejdete bez odvlhčovače vzduchu. Protože bez něj byste mohli mít do budoucna opravdu velké problémy. Naštěstí na každý problém je řešení. A co se týče plísní, tak je řešením protiplísňový nátěr LSG právě od této firmy. Je to opravdu vynikající věc a s ničím lepším jsem se na plíseň nesetkala.

Protože plíseň je už skutečně pryč. Jsou to opravdový profesionálové a jestli budu mít ještě někdy problémy s plísněmi, tak se na nikoho jiného obracet nebudu. Ale jsem si jistá, že s jejich nátěrem LSG s nimi už určitě žádné problémy mít nebudu. Na místo napadené plísní aplikovali běžný desinfekční prostředek. Po odstranění nečistot a biotického napadení potom aplikovali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas.

Po zaschnutí…

Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. LSG je aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály.

LSG nátěr proti plísním lze aplikovat ve vnitřních i vnějších prostorách. Díky tomu je venkovní zeď naší prodejny opět v naprostém pořádku. A my jim tímto velmi děkujeme. Tato firma nabízí i celou řadu dalších služeb a realizuje je nejenom po České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže můžete sami vidět, že mají opravdu široké pole působnosti. A SERVIS LIPKA, s.r.o.