Dokonale čistá okna máme v restauraci

Bře 03

Dokonale čistá okna máme v restauraci

V naší restauraci, kterou s manželem vlastníme na okraji města, jsme poměrně pečliví na čistotu. Snažíme se, aby bylo vždy vše perfektní, čisté a lesklé. K tomu nám dopomáhá firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., která nám již poněkolikáté dokonale umyla všechna okna v restauraci. Proč jsme se rozhodli zrovna pro ně? Na internetu jsme sice našli několik úklidových firem, ale tato byla zaručeně nejlepší. Měla totiž mnoho recenzí, a to jak od soukromníků, tak i velkých firem. Na jejich webových stránkách jsem pak četla, jak se o okna starají a nadchla mě jejich technika. Do firmy  A SERVIS jsme s manželem zavolali a poprosili o termín. Překvapilo nás, že firma mohla už hned třetí den. To bylo úžasné, protože jsme nemuseli dlouho čekat. Když k nám přijel tým pracovníků z Čištění fasády Ústí nad Labem, dali se s vervou do práce. Nic od nás nepotřebovali a vše měli s sebou.

jak mít zářivě čistá oknajak kvalitně vyčistit oknalešticí přípravky na okna

Nejprve začali…Čištění fasády Ústí nad Labem

Nejprve začali okna důkladně umývat, nevynechali ani rámy a parapety. Technologie mytí oken spočívá v pečlivém provedení čistým rozmývákem a následným důkladným setřením skleněné plochy pomocí stěrky s kvalitní gumou. Tato stěrka je velmi šetrná a díky gumě chrání před poškrabáním skla. Pak pracovníci čekali, než okna dokonale uschnou, aby se mohli vrhnout na leštění. Tím nás s manželem překvapili, protože nepostupovali tak, jak bychom čekali. Neměli žádné leštící přípravky. Ty nejsou pro leštění oken vhodné, protože pak se po nich objevují šmouhy, které nevypadají hezky. Místo těchto přípravků používají čistou bavlněnou plenu, která dokonale vyleští všechna okna. Sice je práce fyzicky náročnější, ale tento způsob, tzv. trik suchého leštění, má své výsledky.

jak docílit triku suchého leštěnímytí oken bez leštidel levné mytí oken

Když tým skončil…

Když tým skončil, byli jsme s manželem nadšeni. Okna byla tak lesklá, jak již dlouho ne. I když okna samozřejmě sami umýváme, tak nikdy jsem nedosáhla takové čistoty a dokonalosti. Pokud chcete opravdu perfektně umytá okna, myslím, že jen úklidová firma vám dá přesně to, co potřebujete. Od té doby, co jsme si firmu poprvé objednali, si je k nám do restaurace zveme každý rok. Po jejich zásahu se okna dokonce i lépe myjí a udržují. Byla jsem s nimi tak spokojená, že jsme si je dokonce pozvali k nám domů. A neumyli nám jen okna, ale postarali se důkladně také o naše koberce, protože se věnují i čištění koberců. Firma A SERVIS je známá i v zahraničí, kde má své klienty, což hovoří o jejich profesionalitě a zkušenostech. Myslím, že firma vás nezklame a že s ní budou všichni spokojeni stejně, jako my.

mytí, leštění a impregnace okendlouhotrvající efekt mytí okenimpregnace oken

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *