Používají velmi drahou technologii a kosmetiku

Bře 02

Používají velmi drahou technologii a kosmetiku

Naše dcera měla jet na školu v přírodě a učitelka jim zadala, ať si každý z nich vezme batikované tričko určité barvy, záleželo to na jejich tematické hře. A protože jsme doma žádné takové tričko neměli, tak jsme ho museli udělat. Tak jsem se do toho pustila, ale vůbec se mi nedařilo. Navíc když jsem nabatikované tričko přenášela na balkon, tak mi lavor spadl na zem a tričko spadlo na podlahu a z něj se část barvy obtiskla na podlahu. A zelená barva na naší bílé plavoucí podlaze byla hodně vidět. Snažila jsem se to vyčistit, ale na některých místech byla barva pořád hodně vidět. A já takto tu podlahu samozřejmě nechtěla nechávat. Tak jsem si řekla, že zainventuju a najmu si na to nějakou úklidovou firmu. A manžel přitakal, že je to to nejlepší řešení.  Ale neměli jsme se žádnou firmou zkušenosti, tak jsme hledali na internetu.  A po přečtení mnoha recenzí jsme se rozhodli obrátit na Praha čištění litých podlah, protože měla opravdu ty nejlepší recenze.

Tak…

Tak jsme jim zavolali a domluvili se s nimi na termínu a kalkulaci a ostatních náležitostech. A byli jsme s nimi moc spokojení. Podlahu nejdříve kvalitně vydrhli pomocí velmi účinné čistící chemie. Jakmile byl povrch důkladně vykartáčován, tak se potom vše odsávalo – mastnota a ostatní nečistoty vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočili čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a nechali ji doschnout. Tento stroj je skutečně skvělý a podlahu vyčistit opravdu perfektně. Bylo vidět, že podlaha je vyčištěná do hloubky a ne jen na povrchu. Tento jednokotoučový stroj o váze 50 kg s přítlakem na kotouč s průměrem cca 45 cm dále využívají k čištění podlah, jako jsou dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah. Zaměstnanci byli vážně moc milí a domluva s nimi byla opravdu perfektní.

Zkrátka…

Zkrátka vše proběhlo jako na drátkách. Cena byla sice o něco vyšší, ale rozhodně to není něco, co bychom nebyli ochotní obětovat. Jejich servis za to stojí. Navíc když někdo používá takovou drahou technologii a kosmetiku, tak potom člověk nemůže očekávat, že to bude úplně levné. Takže všem, kteří poptávají službu čištění podlah, všem moc doporučuji tuto úklidovou firmu. A až budu zase někdy něco potřebovat z úklidových služeb, určitě se obrátím na tuto firmu. A je super, že jejich služby realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Pro více informací o jejich servisu vám doporučuji se podívat na jejich webové stránky.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *