Opravdu se vyplatí nechat si podlahu zakonzervovat

Bře 02

Opravdu se vyplatí nechat si podlahu zakonzervovat

Ať už se rozhodne pro koberce nebo pro plavoučku, je nutné o ně pořádně pečovat. Nejenže pravidelným čištěním prodloužíte životnost podlahy, ale zbavíte ji i nečistot a bakterií. Ale vyčistit je podlahu opravdu důkladně je poměrně těžké, protože spousta přípravků z drogerií a obchodů ji nevyčistí pořádně a navíc nad tím vždycky můžete strávit milion času, a ani tak nemáte záruku, že bude podlaha vyčištěná podle vašich představ. A věřte mi, vím o čem mluvím. Pracuji v botanické zahradě a spolu s dalšími kolegy jsme si začali všímat, že podlahy by v našich sklenících už opravdu potřebovali vyčistit. Přece jenom vstup do naší zahrady je placený, tak by to podle toho taky u nás mělo vypadat. Ale my jsme si s tím nedokázali poradit, jak jsme již psala, prostředky z drogerie jsou v tomto případě naprosto k ničemu. Ale naštěstí jsou i jiné metody, které jsou mnohem účinnější, například strojové čištění, kterou nabízí.  A potom, co jsem ji vyzkoušela, nedám na ni dopustit. Podlaha je po čištění perfektní a bez nečistot. Umývaní dlažby Praha má s čištěním podlah dlouholeté zkušenosti. A jejich voskování podlah je taky senzace.

Opravdu…

Opravdu se vyplatí nechat si podlahu zakonzervovat nanesením fluatace – průmyslového polymeru – voskování podlahy. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy. Na podlahu prý dávají převážně pololesklý vosk, tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti. Vosk do podlahy vetřou 2-3x, tak aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluz. Používají kvalitní německý pololesklý vosk PKD – odolný polymer s dobrou životností. Tento polymer má řadu výhod, například: na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má mírný proti skluz, podlaha se díky němu mnohem lépe udržuje a velmi výrazně prodlouží životnost podlah.

Navíc…

Navíc vám udrž podlahu i déle čistou, už není potřeba ji tak často umývat, protože se na ní nečistoty již tolik neusazují. Protože já jsem s nimi byla maximálně spokojená a na jinou firmu bych se už určitě neobracela, protože tady mám zajištěnou kvalitu po všech stranách a ve výsledku i za rozumné peníze. Navíc zaměstnanci byli velice milí, zdvořilí a profesionální. Takže za sebe opravdu vřele doporučuji, pokud potřebujete vyčistit podlahu. Jejich služby navíc realizují nejen po celé České republice a na Slovensku, ale i v Rakousku a Německu. Pro více informací se podívejte na jejich webové stránky. Určitě tam z úklidových služeb najdete vše, co byste mohli potřebovat.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *