Předtím jsme měli opravdu špatné zkušenosti

Úno 28

Předtím jsme měli opravdu špatné zkušenosti

Dobrý den, řekla jsem si, že napíšu recenzi na úklidovou firmu, od které jsem si nechala vyčistit podlahu. Pracuji ve wellness centru a chodí k nám opravdu hodně lidí. Což je samozřejmě dobře, ale ne nadarmo se říká, že každá mince má dvě strany. A místa, kde je hodně návštěvníků, je vždycky těžší udržovat dokonale čisté. Samozřejmě máme vlastní úklidový tým, který se o vše poctivě stará. Ale podlahy už bylo potřeba nechat opravdu pořádně a kvalitně vyčistit. Takže bylo potřeba se obrátit na nějakou úklidovou firmu. Ale s předešlou firmou jsme měli opravdu špatné zkušenosti, proto jsme to od té doby dělali sama. Ale to taky nebylo řešením. Tak jsme se radili se zaměstnanci, jestli náhodou někoho neznají, ale neznali. Takže jsem byla odkázaná na internet, kde jsem prolézala všechno možné. Zanedlouho jsem narazila na Čištění silně znečištěných podlah Praha a zaměřila už jsem se jen na ni.

Měla…

Měla opravdu vynikající recenze a na všech diskusních fórech o nich psali opravdu dobře, z čehož jsem byla nadšená, že mají s někým dobré zkušenosti alespoň lidé na internetu. Tak jsem jim zavolala a vše s nimi domluvila. A byla jsem s jejich prací opravdu moc spokojená a majitel ještě víc. Podlaha byla jako nová. Dále mi doporučili nechat si podlahu zakonzervovat. Nanesli matný vosk, po kterém podlaha vypadala ještě lépe a výhodou byl i protiskluzový efekt. Což je pro naši práci v našem oboru velká výhra. Z výsledku jejich práce jsem naprosto nadšená, vše proběhlo tak jak mělo a zaměstnanci byli navíc velmi milý a ochotní, což je určitě obrovskou výhodou, protože nerada pracuju s někým, kdo je nepříjemný nebo je s nimi horší domluva, i když nabízí dobré služby. Celkově není nic, co bych jim mohla vytknout. Někoho možná zaskočí jejich cena, ale odvedli fakt vynikající práci, takže nemám s tím žádný problém.

Dokud…

Dokud jsem s produktem či servisem spokojená, jsem pro to si za to připlatit, navíc po jejich vyčištění zůstala podlaha ve skvělém stavu opravdu dlouho, takže se to ve výsledku vyplatilo i finančně a my s udržováním podlahy máme s kolegy už mnohem méně práce. Uklízečky potvrdili, že se potom podlahy čistí jedna báseň. Takže pokud hledáte někoho na čištění podlah, tak u této firmy budete skutečně na správné adrese. A nabízí i celou řadu dalších služeb, které do budoucna rozhodně budeme využívat. A jsem si jistá, že budou stejně kvalitní jako je jejich čištění podlah. A na nikoho jiného se určitě obracet nebudeme. A ještě k tomu jejich služby nerealizují pouze po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *