Nejlepší péče, jakou jí můžete dopřát

Úno 28

Nejlepší péče, jakou jí můžete dopřát

V naší firmě nabízíme svým zákazníkům řadu úklidových služeb jako je například čištění podlah, odstranění starého vosku z podlahy a nanesení nové ochranné polymerové vrstvy, čistění koberců, strojové čištění čalounění. Realizujeme denní a pravidelné úklidy domácností, kanceláří, rezidencí či firem. Dále také zajišťujeme i po stavební úklid či úklidové výškové práce. Provádíme také čištění, leštění, mytí oken, mytí výloh a prosklených ploch, a to i ve výškách.

Po dohodě čistíme žaluzie, lamely, rolety, a markýzy. Odstraňujeme nedovolené polepy, reklamní polepy, ochranné fólie, samolepky, banery ze všech prosklených ploch. V tomto článku bychom se chtěli zaměřit na naše hloubkové strojové čištění podlah. K úspěšnému strojovému čištění podlah používáme kotoučový stroj, díky kterému dosahujeme skutečně hloubkového čištění.

Postupujeme…

Postupujeme následujícím způsobem, podlahu nejdříve kvalitně vydrhneme pomocí velmi účinné čistící chemie. Jakmile byl povrch důkladně vykartáčován, následuje odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočíme čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a necháme doschnout.

Kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využíváme, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Tento jednokotoučový stroj využíváme k čištění podlah, jako jsou dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah. Našich výsledků však nedosahujeme pouze díky nejlepší dostupné technologii. Ale i díky tvrdé práci a profesionalitě našich zaměstnanců. Kteří jsou všichni řádně proškoleni a jsou špičkami ve svém oboru.

Brigádníky…

Brigádníky v Čištění Brno, průmyslové podlahy nezaměstnáváme. Snažíme se, aby naši zákazníci byli maximálně spokojeni. Protože k čemu by byla služba, která není užitečná a nepřináší radost? Jednou z našich posledních zakázek bylo čištění podlah ve vestibulu letiště. Měli sice vlastní úklidový tým, ale protože přece jenom se jednalo o obrovské prostory a udržovat je čisté není nic jednoduchého.

Takže se obrátili na nás. A my se už o vše postarali, podlahu jsme pořádně vyčistili a zakonzervovali voskem. Byli s naší prací spokojení, z čehož jsme měli pochopitelně radost. Nic firmu nepotěší víc než spokojený zákazník. Naše služby realizujeme po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže se neváhejte na nás obrátit, ať potřebujete cokoli. Jsme zde pro vás. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *