Jakékoli skvrny můžete vyčistit z podlahy

Úno 27

Jakékoli skvrny můžete vyčistit z podlahy

Zdravím, rozhodla jsem se, že napíšu recenzi na úklidovou firmu, od které jsem si nechala vyčistit podlahu. Moje dcera se měla vrátit z erasmu, tak jsem ji chtěl přivítat jejími oblíbenými domácími donuty. Ale znáte to, vždycky když si na vaření nebo pečení dáte záležet a chcete, aby to vypadalo nejlíp, tak se to vždycky pokazí. A mě se povedlo vylít pánev s horkým olejem na zem. Naštěstí ho nebylo moc. Takže jsem se nepopálila a ani nikdo jiný, ale na podlaze byla od toho velká mastná skvrna.

Snažila jsem se to opatrně vyčistit, ale abych byla upřímná, moc mi to nešlo. A tu podlahu jsme měli teprve pár měsíců, takže jsme to tak s manželem rozhodně nechtěli nechat. Tak jsem si na to zavolala úklidovou firmu. Hledala jsem dlouho na internetu, abych si pořádně pročetla všechny recenze a diskuze. Aby to nebyly zbytečně vyhozené peníze. A nakonec jsem se obrátila na úklidovou firmu.  Měla opravdu vynikající recenze a na všech diskusních fórech o nich psali opravdu dobře, z čehož jsem byla nadšená, že mají s někým dobré zkušenosti alespoň lidé na internetu.

Tak…

Tak jsem jim zavolala a vše s nimi domluvila. A byla jsem s jejich prací opravdu moc spokojená. Podlaha byla nádherně vyčištěná, vypadala pomalu ještě lépe, než když jsem si ji pořizovala. Dále mi doporučili nechat si podlahu zakonzervovat. Nanesli matný vosk, po kterém podlaha vypadala ještě lépe a výhodou byl i protiskluzový efekt. Z výsledku jejich práce jsem naprosto nadšená, vše proběhlo tak jak mělo a zaměstnanci byli navíc velmi milý a ochotní. Což je určitě obrovskou výhodou, protože nerada pracuju s někým, kdo je nepříjemný nebo je s nimi horší domluva, i když nabízí dobré služby. Celkově není nic, co bych jim mohla vytknout.

Někoho…

Někoho možná zaskočí jejich cena, ale odvedli fakt vynikající práci, takže já nemám s tím žádný problém. Dokud jsem s produktem či servisem spokojená, jsem pro to si za to připlatit. Navíc po jejich vyčištění zůstala podlaha ve skvělém stavu opravdu dlouho. Takže se to ve výsledku vyplatilo i finančně a já už s jejím udržováním nemám prakticky žádnou práci a pořád vypadá skvěle. Takže je to rozhodně investice, která se vyplatila. Brno, Umývaní dlažby nabízejí i celou řadu dalších služeb jako je například čištění koberců, umývání oken a výloh, odstraňování plísní a graffiti. A realizují je po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Pro více informací o jejich službách se podívejte na jejich webové stránky.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *