Opravdu splnili požadovaný cíl

Úno 24

Opravdu splnili požadovaný cíl

Chtěl bych napsat pár slov o firmě, kterou jsem objevil přes internet, když jsem četl všechna možná fóra a diskuze. Tato firma provádí strojové čištění a voskování podlah a čistění kotoučovým strojem, který zaručuje hloubkové její hloubkové čištění. U nás se jednalo o čištění podlah v kasinu. Zaměstnanci se ji sice snažili pořádně vyčistit, ale i tak byly svým způsobem takové špinavé či zašlé. Proto museli přijít na řadu odborníci. Kontaktoval jsem proto lidi z Umývaní dlažby Praha a popsala jim můj problém a následně jsme se domluvili na termínu a kalkulaci. Dobrý dojem na mě udělala už jen komunikace s nimi a dneska můžu říct, že firma má velmi spolehlivé a profesionální zaměstnance. Přišli v daném termínu a k věcem, které se v prodejně vyskytovaly, byli velmi opatrní. Mohu také napsat, že jsou důvěryhodní a vykázali velmi kvalitní přístup k zadané práci. Podlahy vydrhli a vykartáčovali.

Vysvětlili…

Vysvětlili mi, že pro strojové čištění podlah je důležité používat kvalitní šetrné čistící chemie. Pro podlahu je důležité, aby chemie byla co nejšetrnější a splnila požadovaný cíl. Tato firma k hloubkovému čištění podlah používá vždy zásaditou chemii. V některých případech prý používá i kyselou chemii, ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích. Kyselá chemie je velmi agresivní a dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků. Pro jiné čištění ji nelze použít a nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah. Poté, co podlahu vyčistili, na ni nanesli voskový nátěr. Vosk nanášeli pomocí speciálního stroje. Sami mi hned navrhli, kolik tato již vyčištěná plocha potřebuje nátěrů. Mohla jsem zvolit pololesklý  nebo matný vosk.

Navíc…

Navíc mě ujistili, že podlaha nebude kluzká, což je rozhodně velké plus. Tímto bych chtěl všem čištění tuto službu a celkově tuto firmu opravdu moc doporučit. Cena jejich služeb je sice trochu vyšší, ale rozhodně se to vyplatí. Člověk nemůže očekávat, že taková skutečná kvalita bude jak zadarmo. Zaměstnanci jsou navíc velice milí a skvěle se s nimi spolupracovalo, takže mě nenapadá nic, na co bych si u nich mohl stěžovat. Já se rozhodně už nikdy na nikoho jiného obracet nebudu. K jejich službám dále patří i čištění koberců, mytí oken a výloh a odstraňování plísní a graffiti. A realizují je po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže je vidět, že má firma opravdu široké pole působnosti.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *