Navoskovaná podlaha je nejen čistá podlaha

Úno 22

Navoskovaná podlaha je nejen čistá podlaha

Pracuji v sanatoriu, kde jsme v poslední době potřebovali vyčistit podlahu. Znáte to, sem tam se vám nějaký pacient snaží utéct, a nebo něco podobného. A při prudkém pohybu může na podlaze uklouznout a zranit se. A to se samozřejmě nesmí stát. A protože naše podlaha začala podkluzovat, bylo skutečně potřeba se o to postarat, protože v pracovním prostředí, jako je to naše, musíte počítat opravdu se vším. Takže jsme začali hledat na internetu úklidovou firmu, která by se o to postarala. Kdysi nám to dělala jedna firma, se kterou jsme nebyli spokojeni, tak bylo potřeba najít někoho jiného. A po přečtení mnoha recenzí jsme se rozhodli obrátit na Čištění silně znečištěných podlah Praha, protože měla opravdu ty nejlepší recenze. Bez delšího rozmýšlení jsme je kontaktovali a domluvili se na termínu. Pracovníci firmy dojeli v danou hodinu a pustili se do práce.

Musím…

Musím uznat, že odvedli skutečně vynikající práci. Podlahu nejdříve kvalitně vydrhli pomocí velmi účinné čistící chemie. Jakmile byl povrch důkladně vykartáčován, následovalo odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem. Na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočili čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a nechali ji doschnout. Dále jsme se od nich dozvěděli, že kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využívají, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Tento jednokotoučový stroj o váze 50 kg s přítlakem na kotouč s průměrem cca 45 cm. Využívají k čištění podlah, jako jsou dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah.

Bylo…

Bylo na nich i vidět, že pracovníci jsou řádně proškoleni a profesionálové, kteří ke své práci používají vždy kvalitní přípravky a pomůcky. Také nám bylo doporučeno, abychom ji nechali čistit takto důkladně alespoň jednou za půl roku. Což hodláme dodržovat, abychom měli jistotu, že je vše opravdu v pořádku. Díky tomu bude neustále do hloubky vyčištěná a zakonzervovaná voskem. A díky tomu vosku opravdu prakticky vůbec neklouže. Což je to, o co nám šlo nejvíce.  Příště se jim ozveme znovu, protože jsme s jejich službou byli velice spokojeni a nemáme tak potřebu obracet se na někoho jiného, protože u nich máme do budoucna záruku dobrého výsledku. Navíc zaměstnanci byli velmi milí, zdařilí a profesionální, což se mi už dlouho nestalo, že bych narazila na firmu. Která má jak příjemné pracovníky, tak odvádí i kvalitní práci, a to za podle mě slušné peníze, které se určitě vyplatí investovat.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *