Nebylo nad čím přemýšlet

Úno 21

Nebylo nad čím přemýšlet

Na naší sportovní hale ve městě se objevily graffiti. A rozhodně to nebyly nějaké hezké obrázky. Samé čmrkance, nesmyslné nápisy a vulgarity. To jsme opravdu nemohli nechat jen tak být. Takže jsme zavolali do jedné firmy. Byla jediným možným řešením. Jednalo se o Čištění zateplené fasády Praha. Známe je celkem dobře, protože nám už několikrát pomáhali ve sportovní hale s čištěním oken ve výškách nebo s čištěním podlah.

Máme s nimi moc dobré zkušenosti, takže zavolat jim a domluvit si termín byla jasná volba. Tým přijel asi za dva dny od telefonát do firmy a pracovníci se hned dali do práce a neotáleli s ničím. To bylo velmi sympatické, protože v dnešní době mám pocit, že skoro všechny firmy si berou jen velké peníze za nedobře odvedenou práci.

Pracovníci…

Pracovníci používají nějaký speciální přípravek, kterým dokáží odstranit skoro všechny graffiti. Ale bohužel někdy zůstal na fasádě stín, který šel stále vidět. Ale nebojte se, s tím si poradili, protože stín přetřeli a nešlo nic vidět ani poznat. A poté nanesli ochranný nátěr AGO. Ten je super v tom, že zajistí, že graffiti na zdi dlouho nevydrží, protože s nátěrem je mohou pracovníci odstranit stoprocentně.

Doufám, ale, že už nebudu služby firmy potřebovat a že se nám už budou vandalové vyhýbat. Nechci se zase otravovat s takovým problémem, který akorát ničí pověst podniku. Určitě bych firmu doporučil dále, a to nejen kvůli té práci, průběhu a výsledku, ale hlavně díky tomu, že jsou opravdu spolehliví a profesionální.

Bylo…

Bylo hned vidět, že se ve své práci dobře vyznají, protože pracovali rychle a pečlivě. Vyzdvihnout musím snad všechno. Není nic, co by nám na firmě vadilo. Nemají ani jednu chybičku. Jsou sice trochu dražší než jiné firmy, ale věřte, že se do nich opravdu vyplatí investovat. Pochybuji, že by nás někdo graffiti zbavil tak rychle, a ještě nám natřel halu ochranou.

Vandalové mají utrum. Jejich čmrkanice by šly dolů raz dva. Rozhodně můžeme firmu doporučit i dalším lidem, kteří potřebují rychlé a účinné odstranění graffiti. A nejen kvůli tomu. Opravdu si skvěle vždy poradí i s podlahou ve sportovní ale nebo s okny. Není asi nic, co by firma nezvládla. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *