Hledání stálo za to

Úno 04

Hledání stálo za to

Potřeboval jsem si celkem narychlo pronajmout za rozumné peníze kancelář. Samozřejmě mi taky záleželo na adrese. Nechtěl jsem kancelář někde na okraji  města. Sice už mám nějakou svou stálou klientelu, ale ještě značně velkou část tvoří náhodně jdoucí lidé. Našel jsem jednu levnou, dobře situovanou kancelář, ale měla velmi znečištěný koberec. Nejprve jsem přemýšlel, že koberec vyměním, ale když jsem si nechal zakázku nacenit, a zvážil, že mám zatím pronájem jen na určitou dobu s možností prodloužení, začal jsem zjišťovat informace ohledně vyčištění koberce. Na internetu je taková spousta firem, které tuto službu nabízí, že jsem tomu nechtěl ani věřit. Opravdu jsem věnoval několik hodin důkladnému pročítání různých webových stránek. Nejvíce mě upoutaly stránky firmy tepování koberce Brno. Měla velice dobré recenze a nabízela čištění svou léty zdokonalenou technologií čištění.

údržba kobercelevné čištění kobercůnejlevnější čištění koberců

Je to velká firma…tepování koberce Brno

Navíc je to velká firma, která nabízí celou řadu služeb a vybudovala si na trhu již své místo. Ke své práci používají jen ty nejmodernější přístroje a nejkvalitnější chemii. Požádal jsem firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. o předběžné nacenění své zakázky. Přestože bylo v recenzích zmíněno, že toto čištění nepatří mezi nejlevnější, při porovnání s výdaji za pořízení nového koberce, byly vyhovující. Když přihlédnu k výsledku jejich práce, kdy vypadal koberec jako nový a nadále se velice dobře udržuje, tak jsem přesvědčen, že rozhodnutí bylo správné. Jak jsem se sám přesvědčil, jejich vlastní zdokonalená technologie čištění totiž spočívá ve využití silného a přitom velmi šetrného strojového vybavení v podobě kotoučového stroje s rotačním kartáčem. Stroj pomocí rotačních kartáčů zapracovává účinné přípravky do samé struktury koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré nečistoty. Kromě všech nečistot bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie.Vysokotlakým vysavačem zbaví potom koberec veškeré vlhkosti.

snadné čištění kobercůhloubkové čištění kobercůrychlé čištění koberců

Navíc dochází…

Navíc dochází při vysoušení k nabytí původního objemu koberce, neboť tento výkonný vysavač jeho celou strukturu provzdušní. Většina úklidových firem provádí čištění extrakční metodou, kdy chemie působí pouze na povrchu koberce. Navíc u extrakční metody zcela chybí pečlivé rozkartáčování. A proto po zaschnutí zůstávají na koberci často nepěkné fleky. Jak jsem již zmínil, tato firma nabízí svým zákazníkům řadu úklidových služeb, jako je denní a pravidelný úklid domácností, kanceláří, rezidencí či firem, úklid po stavebních činnostech, strojové čištění a voskování podlah. Provádí také mytí, čištění, leštění oken, dále na okna nanáší nanoimpregnaci tzv. nešpinavou úpravou. Tas je zejména vhodná pro okna se špatnou dostupností, čistí a myjí okna a skleněné výplně ve výškách. Po dohodě čistí i rolety, lamely a markýzy. Odstraňují nedovolené polepy z prosklených ploch. Svoje služby provádí po celé České Republice, Slovensku, Rakousku a Německu. Určitě se podívejte na jejich www stránky!

dezinfekční čištění kobercůstrojové čištění kobercůcena čištění koberců

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *