Batátové menu

Úno 04

Batátové menu

Tak nějak máme s přítelem zažité, že když si přes zimu zajedeme zalyžovat, nachystáme si den předem k večeři polévku z batátů. Máme ji rádi trochu ostřejší, abychom se ohřáli, rozproudila se nám pěkně krev. Proto do ní dávám i trochu zázvoru a pikantní koření. Tentokrát jsme se na svahu potkali s přáteli, které jsme již dlouho neviděli. Slovo dalo slovo a dohodli jsme se, že pojedou současně s námi k nám. Měli sice s sebou dvě malé děti, ale neviděli jsme v tom problém. Ohřála jsem nám „dospělákům“ polívku, dětem jsem uvařila čaj a namazala housku. Děti se neustále dožadovaly polévky, kterou jsem jim tedy na přání rodičů dala. Skoro vůbec ji pak nejedly, byly neposedné, pořád něco vymýšlely až nakonec převrátily celý talíř polívky na koberec. Byť mi to bylo trapné, začala jsem polévku z koberce čistit už před známými. tepování koberce Praha 9

cena čištění kobercůkde nechat vyčistit kobereckvalitní čištění koberců

Známá viděla, že se mi to úplně nedaří…

Známá viděla, že se mi to úplně nedaří, tak mě odkázala na firmu tepování koberce Praha 9, měla s ní dobré zkušenosti. A byla ochotna na čištění i finančně přispět. Finanční pomoc jsem zavrhla, ale na stránky firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. jsem se podívala. Čištěním koberců se firma zabývá již řadu let a k čištění využívají kotoučového stroje s rotačním kartáčem. Měla tak skvělé recenze, že jsem neodolala a firmu objednala. V přesně dohodnutý čas se dostavil pracovník firmy a ihned se pustil do práce. Koberec začal čistit pomocí strojového kotoučového stroje, který šamponoval koberec  a současně pěnu zapracovával pomocí rotačního kartáče až do hloubky koberce. Po vyčištění koberce veškerou pěnu vysál pomocí vysokotlakého vysavače se speciální štěrbinovou trubicí. Koberec vypadal skvěle, ani jsem nemohla věřit tomu, že to jde tak vyčistit.

rady jak vyčistit koberectipy jak vyčistit koberecjak vyčistit koberec

Tato metoda čištění koberců…tepování koberce Praha 9

Tato metoda čištění koberců kotoučovým strojem patří mezi nejúčinnější metody čištění koberců. Velkou výhodou oproti extrakční metodě je to, že saponát působí v samé struktuře koberce a ne jen na povrchu. Při důkladném vysoušení dochází k nabytí původního objemu koberce, neboť tento výkonný vysavač jeho celou strukturu provzdušní a jednotlivá vlákna od sebe oddělí. Měkké štětiny v kartáči zaručují nepoškození vláken koberce, proto  je toto čištění vhodné pro všechny druhy koberců, i pro ty s dlouhým vlasem. Tato firma používá pouze nejkvalitnější chemii, která také působí dezinfekčně, ničí mikroorganizmy. Takže čištěním dochází  i k odstraňování roztočů a bakterií a celkové dezinfekci koberce.

Tato firma dále nabízí i čištění a voskování podlah, mytí oken a čištění čalounění, mytí výloh, fasád a odstraňování grafitů. Své služby realizují po celé České republice, na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Přijmou i zakázku z menšího města. Tedy jako moje známá doporučila tuto firmu mně, teď já ji doporučuji všem, kteří poptávají někoho na čištění koberců!

čím vyčistit koberecjak odstranit skvrny na kobercičištění sedaček

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *