Každá podlaha si zaslouží to nejlepší. Zaslouží si strojové čištění. Čištění dlažby

Říj 22

Každá podlaha si zaslouží to nejlepší. Zaslouží si strojové čištění. Čištění dlažby

V naší úklidové firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o. nabízíme celou řadu úklidových služeb, mezi které patří i strojové čištění podlah nebo čištění dlažby, o kterém bychom vám chtěli předložit několik následujících informací. Abyste věděli, jak naše firma při své práci postupuje. Abychom dosáhli co největšího účinku v čištění podlah, používáme kotoučový stroj, který zajistí detailní a hloubkové vyčištění. Postupujeme následujícím způsobem, podlahu nejdříve kvalitně vydrhneme pomocí velmi účinné čistící chemie. Jakmile je povrch důkladně vykartáčován, následuje odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočíme čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a necháme doschnout. čištění dlažby

jak mít pružnou podlahujak mít neklouzavou podlahuněmecký pololesklý vosk PKD

Kotoučový stroj…čištění dlažby

Kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využíváme, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Tento jednokotoučový stroj o váze 50 kg s přítlakem na kotouč s průměrem cca 45 cm, využíváme k čištění podlah, jako jsou dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah. Naši pracovníci jsou samozřejmě řádně proškoleni a jsou to profesionálové, kteří ke své práci používají vždy kvalitní přípravky a pomůcky. Pro strojové čištění podlah je důležité používat kvalitní šetrné čistící chemie. Pro podlahu je důležité, aby chemie byla co nejšetrnější a splnila požadovaný cíl.

Naše úklidová firma k hloubkovému čištění podlah používá vždy zásaditou chemii. V některých případech používáme kyselou chemii, ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích. Kyselá chemie je velmi agresivní a dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků. Pro jiné čištění ji nelze použít. Nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah.

jak prodloužit životnost podlahdetailní čištění podlahgenerální čištění podlah

Naposledy jsme čistili…

Naposledy jsme čistili podlahy ve studovnách jedné univerzitní knihovny, kde na tom podlahy už opravdu nebyly nejlépe. A protože se o to nedokázali postarat sami, tak zavolali na tu práci nás. A my se o vše postarali tak, jak jsme popsali výše. Nakonec jsme ji zakonzervovali voskem, aby jim vydržela čistá co nejdéle. Přidali se k našim stálým zákazníkům, z čehož máme samozřejmě radost, protože stálý zákazník je spokojený zákazník a takový dávají naší práci smysl. Ve firmě svým zákazníkům dále nabízíme kromě čištění podlah i řadu jiných služeb. Pro více informací se podívejte na naše webové stránky.

jednokotoučový stroj na podlahyodstranění nečistotodstranění mastnot

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *