Nejlépe vám vaši podlahu vyčistí profesionálové. Podlahy čištění

Říj 18

Nejlépe vám vaši podlahu vyčistí profesionálové. Podlahy čištění

U nás ve škole máme kinosál, který je často pronajímán pro různé akce. Měli jsme ho celý potažený kobercem. Nicméně po pár letech jsme si říkali, že by bylo lepší ukázat zase podlahu, která byla pod ním. Protože údržba koberce se nakonec ukázala jako velmi náročná a prakticky neudržitelná s provozem, který u nás je. Takže jsme se rozhodli pro ty podlahy. Nicméně když jsme odstranili všechny koberce, tak jsme zjistili, že podlaha pod nimi je úplně znečištěná. Už jsme si nebyli jistí, jestli to bylo tím, že jsme ji pořádně neuklidili, než jsme koberce položili, nebo to bylo proto, že koberce už byly staré a špína se postupně usazovala skrz. Nicméně jedno bylo jasné – bylo potřeba nechat podlahu vyčistit. Tak jsme se rozhodli, že tento úkol rovnou svěříme profesionálům. podlahy čištění

co dělat s podlahamistaré nečistoty na podlazestará podlaha a jak ji obnovit

Dlouho jsme hledali…podlahy čištění

Dlouho jsme hledali na internetu, až nás zaujala úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., o které jsme se dozvěděli, že je to stabilní firma, která na trhu působí již několik let a nabízí úklidové služby hned v několika oblastech. Nabízí jak pravidelný, tak i jednorázový úklid domácností, úklid kancelářských i obchodních prostor, čištění koberců, čištění fasád, odstraňování plísní, odstraňování graffiti… ale hlavně – mytí a voskování podlah! Hned jsme se rozhodli si o této službě přečíst něco víc. A dozvěděli jsme se, že nabízí hned několik způsobů čištění – že pokud se jedná o podlahu, která je opravdu silně znečištěná a jsou zde třeba zbytky cementu po stavebních pracích, tak k čištění je použitá kyselá čisticí chemie, protože je silná a mají vyzkoušené, že takto dokáží odstranit veškeré nečistoty.

V jiných případech naopak používají zásaditou čisticí chemii, protože tato je šetrná ke všem podlahám. Nicméně v obou případech si můžete být jistí, že vaše podlaha nebude nijak poničena. Navíc je vždy podlaha potom omyta čistou vodou, protože takto dojde k neutralizaci po čištění. Následně je možnost nechat si podlahu navoskovat, my jsme se rozhodli pro nanesení fluatace. Tedy průmyslového polymeru, který dodá vaší podlaze lesk, ale zároveň je schopen podlahu ochránit od dalšího zničení či znečištění.

obnova zašlé podlahyhloubkové vyčištění podlahyneagresivní chemie na podlahy

Co se týče samotného jednání…

Co se týče samotného jednání s firmou, tak všechno proběhlo na jedničku. Domluva byla příjemná, termín jsme si domluvili hned do několika málo dnů, pracovníci k nám přišli včas a hned se pustili do práce. A odvedli skvělou práci, podlaha v kinosále vypadala krásně, leskla se, prakticky vypadala jako kdyby byla nová. Proto bych chtěla podlahy čištění všem doporučit, protože je to tým, který odvádí opravdu kvalitní práci. Navíc jejich služby jsou dostupné opravdu kdekoliv, protože nejen, že působí v celé České republice, v Německu, v Rakousku a na Slovensku, ale také dojedou i do malého města a přijmou i menší zakázku. Pro více informací doporučuji podívat se na jejich internetové stránky.

schopná firma na čištění podlahpodlaha a zvláštnosti její údržbyaby podlaha vydržela dlouho jako nová

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *