Máte problémy s vyčištěním vaší podlahy? Čištění a voskování linolea

Říj 08

Máte problémy s vyčištěním vaší podlahy? Čištění a voskování linolea

Pracuji v obchodě s koženou obuví a všichni víme, že kvalitní kožená obuv není levná. A tak jsme se vždy snažili, aby podle toho u nás i vypadalo. Jenže podlahy se zbytku obchodu začaly trochu vymykat, vypadaly docela omšele. Tak jsem přemýšlela co s tím, jestli koupit nějaké přípravky a pustit se do toho sami. Nakonec jsem se rozhodla, že na to nechám najmout úklidovou firmu. Ale s žádnou jsem doposud neměla žádné zkušenosti a nikdo z mých kolegů také ne. Tak jsem byla odkázaná pouze na recenze na internetu. Nechtěla jsem někoho, aniž bych si ověřila, že odvádí dobrou práci. A po přečtení několika fór jsem narazila na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., která nabízí čištění a voskování linolea a měla opravdu vynikající ohlasy.

ceník čištění podlahčištění podlah v domácnostirenovace podlah

Byla to samá pozitivní recenze…

Byla to samá pozitivní recenze, ani jedna špatná. A navíc jsem taky zjistila, že nabízí i celou řadu dalších služeb. Tak jsem usoudila, že budou opravdu dobří, když toho tolik nabízejí a je po nich taková poptávka. Takže jsem jim zavolala a domluvila a společně jsme se domluvili na termínu a finančním plánu. Nebylo to sice nejlevnější, ale vsázela jsem na to, že se to vyplatí, když je všichni tolik vychvalovali. Nedělalo jim potíže přijet ve večerních hodinách, až bude obchod úplně zavřený a my tak nepřišli o tržbu. Jejich ochotný přístup se mi velmi líbil a s výkonem jejich práce jsem byla nadmíru spokojená. Zaměstnanci předvedli precizní práci a po nečistotách nezůstaly jediné stopy. čištění a voskování linolea

voskování podlahfluatace podlahypřípravky na čištění podlah

Dále mi doporučili…čištění a voskování linolea

Dále mi doporučili pravidelné čištění. Protože je zde velká frekventovanost osob a bylo by lepší ji čistit každého půl roku. Nijak příliš mě přemlouvat nemuseli, vlastně to ani nedělali, protože jsem okamžitě ráda souhlasila. Protože jsem s nimi byla ve všech směrech velice spokojená. Dále jsem si od nich nechal podlahu i navoskovat hlavně kvůli protiskluzovému efektu, který ocenili všichni další zaměstnanci.

Za mě mohu tuto společnost všem jedině doporučit, protože úklidových firem je spousta a najít mezi nimi tu, která skutečně odvede kvalitní práci, není snadné, protože jich je na trhu hodně. Dále bych chtěl také vyzdvihnout chování zaměstnanců – byli velice milí a ochotní a byla s nimi efektní domluva. To je jeden z dalších faktorů, proč tuto firmu musím doporučit, protože jejich ochota a profesionalita je vážně bez chybičky. Jsem si víc než jistá, že jsem se na ně neobrátila naposledy. Nabízí totiž i spoustu dalších služeb, ke kterým patří i čištění koberců, mytí oken a výloh a odstraňování plísní a graffiti. A všechny tyto služby nerealizují jen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku.

jak vyčistit podlahučím vyčistit podlahučištění dřevěných podlah

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *