I betonová podlaha může být opět jako nová. A to díky strojovému čištění.

Říj 08

I betonová podlaha může být opět jako nová. A to díky strojovému čištění.

Pracuji jako jeden ze správců muzea, a i když je náš úklidový tým poctivý, tak se mi podlahy zdály být docela špinavé. A tak bylo potřeba se postarat o umývání betonové podlahy, protože to nevypadalo reprezentativně. Lidé navíc platí za vstup, tak by to podle toho u nás mělo vypadat, a například podlahy na záchodech už na tom byly opravdu špatně. A na takových místech je udržování podlahy vždy těžkou záležitostí. Ale bylo potřeba s tím něco udělat. A tak jsme se rozhodli, že si na to najmeme nějakou úklidovou firmu. Háček byl ale v tom, že jsme doposud neměli s žádnou zkušenosti. Takže jsme si všichni sedli k internetu a hledali nějakou firmu, která by se nám zamlouvala.

aby podlaha vydržela dlouho jako novákartáčování podlahyzašlá podlaha a co s ní

A netrvalo to dlouho…umývání betonové podlahy

A netrvalo to dlouho a našli jsme webové stránky firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. Měla na diskusních fórech vynikající hodnocení. Všude to byla jen samá pozitivní recenze, tak jsme měli jistotu, že nám bude nabídnuta dobrá kvalita. Kontaktovali jsme proto zaměstnance a domluvili si s nimi termín čištění. A udělali na nás opravdu dobrý dojem. Zaměstnanci působili odborně a profesionálně. Takže se mi docela ulevilo a měl jsem jistotu, že chvála na internetu byla opodstatněná. A po této zkušenosti musím říct, že firma má velmi spolehlivé a schopné zaměstnance.

staré nečistoty na podlazeco dělat s podlahamistará podlaha a jak ji obnovit

Na čištění měli takový velký kotoučový stroj…

Na čištění měli takový velký kotoučový stroj, který dokázal z podlahy dostat veškerou špínu a jeho štětiny byly zároveň i šetrné, takže nedošlo k poškrábání podlahy. Byla jako nová, krásně lesklá. Nechali jsme si ji od nich i navoskovat, aby vydržela čistá déle. Další výhodou tohoto vosku je i protiskluzový efekt, což ocenila především jedna kolegyně, která si libuje v nošení vysokých podpatků a už několikrát na podlaze málem uklouzla a spadla. Díky jejich celkové práci byla podlaha nádherně vyčištěná a někteří z nás je dokonce začali využívat i ve svých vlastních domácnostech, protože odvádí vážně skvělou práci. umývání betonové podlahy

hloubkové vyčištění podlahyobnova zašlé podlahyneagresivní chemie na podlahy

Dozvěděl jsem se, že…

Dozvěděl jsem se, že tyto kotoučové stroje se používají mimo jiné i na čištění linolea, plovoucí podlahy i dlažbu. Tímto bych chtěl všem jejich čištění podlah doporučit, protože odvedli opravdu skvělou práci a já i kolegové si je nemůžeme vynachválit a moc jim za jejich práci děkujeme. Zaměstnanci byli navíc velice milí, velice dobře se nám s nimi pracovalo. Mají příjemné a profesionální vystupování, snaží se vám ve všem vyjít vstříc a domluva s nimi je naprosto bezproblémová. Nemusíte se bát, že by došlo k přesouvání termínu nebo k nějakým dalším nedorozuměním. Jejich služby realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *