Díky strojovému čištění můžete z podlahy vyčistit i opravdu odolné skvrny. čištění a voskování linolea

Zář 10

Díky strojovému čištění můžete z podlahy vyčistit i opravdu odolné skvrny. čištění a voskování linolea

O plovoucí podlahy je potřeba pořádně pečovat stejně jako o koberce, ne že ne.  Jenom proto, že si pořídíte podlahu, neznamená, že všechny skvrny z podlahy půjdou hladce. Podlahu byste určitě neměli čistit nekvalitními přípravky, které by mohly podlahu poškodit, nebo ji drhnout nekvalitní kartáči s hrubými štětinami. Pokud si tedy podlahu nechcete zničit, protože takto byste ji opravdu zničili. Takže jsme si vážně lámali hlavu s tím, co udělat s naší podlahou, když jsme ji v kuchyni zašpinili od karamelu. Chtěli jsme jej na jeden zákusek, ale místo na zákusku skončil na zemi. A když jsme to začali čistit, tak jsme to akorát více rozpatlali. Takže jsme si opravdu nepomohli a nevěděli jsme co s tím, protože jsme se právě báli toho, abychom podlahu nezničili. čištění a voskování linolea

co dělat s podlahamistaré nečistoty na podlazestará podlaha a jak ji obnovit

Tak jsme usoudili, že…

Tak jsme usoudili, že bude nejlepší se obrátit na specialisty. Na internetu jsem našla firmu, která  realizuje čištění a voskování linolea. A z toho důvodu jsem se obrátila na tuto úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Čištění podlah realizují pomocí kvalitního kotoučového stroje, který nejen dokáže pořádně vyčistit podlahu, ale je i velice šetrný. Takže se nemůže stát, že by došlo k poškození podlahy. Po důkladném vyčištění podlahy strojovým mytím je důležité podlahu ošetřit polymerovým voskem tzv. fluatační nátěr. Díky tomu vydrží vaše podlaha čistá mnohem déle a nová špína se již tolik neusazuje a je ji poté možné ji i vyčistit domácím čištěním. Voskování podlah je vhodné na linoleum, marmoleum, lakované parkety a další druhy měkkých pevných podlah. Díky voskování podlah nejen lépe vypadá, ale také déle vydrží a získá protiskluzový povrch.

obnova zašlé podlahyhloubkové vyčištění podlahyneagresivní chemie na podlahy

Dobře udržovaná podlaha…čištění a voskování linolea

Dobře udržovaná podlaha zkrátka dokáže zlepšit celkový dojem z interiéru. Polymerový vosk nanáší ve dvou a třech vrstvách, aby vznikl jednolitý povrch, který zabrání nečistotám, aby se nedostaly hluboko do struktury podlahy a nepoškodily ji. Na každý typ povrchu se hodí jiný vosk a jejich odborní pracovníci vždy zvolí vyhovující vosk na ošetřovanou podlahu. K voskování podlah používají vysoce kvalitní vosky, které zajistí, že vaše podlaha bude vypadat dobře ještě dlouho po jejím ošetření.

Četnost voskování podlahy velmi záleží na umístění a namáhavosti podlahy. Na podlahu dávají prý převážně vosk, který je v pololesku nebo matu. Výhodou vosku – polymeru je, že na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má mírný proti-skluz a především se díky němu podlaha lépe udržuje. Další velkou výhodou nanesení polymeru na podlahu je ta, že velmi výrazně prodlouží životnost vašich podlah. A věřte mi, že tato služba skutečně stojí za to. Stopy po karamelu jsou pryč a naše podlaha vypadá vážně perfektně. Můžete se tak spolehnout na kvalitu naší odvedené práce, díky které budou vaše podlahy jako nové.

schopná firma na čištění podlahpodlaha a zvláštnosti její údržbyaby podlaha vydržela dlouho jako nová

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *