Díky strojovému čištění máme v kavárně nádhernou podlahu. Čištění a voskování linolea

Srp 29

Díky strojovému čištění máme v kavárně nádhernou podlahu. Čištění a voskování linolea

Pracuji v kočičí kavárně a mám svou práci opravdu ráda. Vždy jsme měla ráda práci mezi lidmi a do toho milovala kočky, takže jsem byla naprosto spokojená. Navíc naše kočky jsou opravdu zlatíčka, jsou hrozně umazlené. Ale protože má někdo proti těmto druhům podniku předsudky, protože si myslí, že zvířata v gastronomickém podniku nemají co dělat, tak se tady všichni snažíme, aby to u nás vypadalo co nejlépe a bylo všude čisto. A je pravda, že naše podlahy v poslední době začínaly být špinavé. Rozhodně to samozřejmě nebylo vinou našich kočiček, ale i tak. Bylo potřeba se o to postarat. A zařizování padlo na mě. A byli jsme si vědomi, že je na to potřeba úklidová firma, ale žádnou jsme neznali. Takže jsem byla odkázaná na internet, kde jsem prolézala všechno možné jako třeba čištění a voskování linolea.

jak se zbavit nečistot na podlazehloubkové čištění podlahy pomocí strojůjak snadno udržovat podlahu v dobrém stavu

Zanedlouho jsem narazila na…

Zanedlouho jsem narazila na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. a zaměřila už jsem se jen na ni. Měla opravdu vynikající recenze a na všech diskusních fórech o nich psali opravdu dobře, z čehož jsem byla nadšená. Takže jsme se shodli, že to bude snad dobré a zavolali jsme jim. A odvedli vážně skvělou práci. Podlaha byla jako nová. Dále mi doporučili nechat si podlahu zakonzervovat. Nanesli matný vosk, po kterém podlaha vypadala ještě lépe a výhodou byl i protiskluzový efekt. Z výsledku jejich práce jsem naprosto nadšená, vše proběhlo tak, jak mělo a zaměstnanci byli navíc velmi milí a ochotní, což je určitě obrovská výhoda. Protože nerada pracuju s někým, kdo je nepříjemný nebo je s nimi horší domluva, i když nabízí dobré služby. A moji ostatní kolegové byli taky moc spokojeni. čištění a voskování linolea

jak se se účinně zbavit nečistot na podlazesnadná údržba dřevěných podlahjak levně a efektivně umýt podlahy

Nemáme s podlahou už praktický žádný problém…čištění a voskování linolea

Nemáme s podlahou už praktický žádný problém ji udržet čistou. Celkově není nic, co bych jim mohla vytknout. Někoho možná zaskočí jejich cena, ale odvedli fakt vynikající práci, takže nemám s tím žádný problém. Dokud jsem s produktem či servisem spokojená, není problém si za to pro mě připlatit. Navíc ta technika, kterou používají a i jejich kosmetika nemohla být zrovna levná, takže se na to člověk musí dívat i z tohoto úhlu pohledu.

Navíc po jejich vyčištění zůstala podlaha ve skvělém stavu opravdu dlouho, takže se to ve výsledku vyplatilo i finančně. Takže pokud hledáte někoho, kdo by vám opravdu dobře vyčistil podlahu, tak doporučuji tuto firmu. A nabízí celou řadu úklidových služeb. Své služby navíc realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže pokud hledáte někoho dobrého na čištění podlah nebo i ohledně dalších úklidových služeb, rozhodně doporučuji tuto firmu. Pro více informací o jejich dalších službách se podívejte na jejich internetové stránky.

co dělat se zašlými podlahamidřevěné podlahy a problematika jejich údržbyproč si objednat úklidovou firmu na mytí podlah

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *