Člověku se nezavděčíte. Nátěry proti grafitům, čištění fasád Brno

Bře 07

Člověku se nezavděčíte. Nátěry proti grafitům, čištění fasád Brno

Brno odstraňování graffitiNedávno se nám stala s kolegy děsná, ale DĚSNÁ nepříjemnost! Společně vedeme zastavárnu. Příběhy od lidí, kteří sem nosí zboží, bývají často podobného charakteru. Jsou to většinou matky, jejichž manžel se o rodinu nestará. Ženy nemají jak uživit děti, a tak nosí různé harampádí, co najdou doma. V drtivé většině případů je musíme odmítnout, protože víme, že by je nikdo nekoupil. Je ale velice smutné a složité, snažit se to někomu vysvětlit. jak odstranit graffiti

Matky vás pak většinou proklínají, ale je těžké jim promluvit do duše, ať si najdou spolehlivějšího partnera. Myšleno takového, který nebude hrát na automatech. Ale třeba jim to po nějaké době dojde. Přesto se však vždy snažíme lidem vyjít vstříc a jednáme s nimi v maximální úctě. To je hlavní pravidlo našeho řemesla. Ať k nám chodí kdokoliv, ať vypadá jakkoliv, vždy s ním jednáme v co největší úctě a s respektem. Nebereme vůbec předsudky za své, už i proto, že většina našich klientů jsou Romové. Kteří mnohdy také nosí nejzajímavější a nejcennější zboží. Je zbytečné mít vůči někomu předsudky, k ničemu to nevede. Jakože asi nikdy. Znám lidi, co takto v minulosti jednali, ale šeredně se jim to nevyplatilo. Proto tuto práci ani nemůže dělat každý. Je jen pro otrlé a výjimečné.

 

Tím ze sebe nechci dělat žádného narcise…Brno odstraňování graffiti

čím odstranit graffiti

Tím ze sebe nechci dělat žádného narcise, ale… něco na tom asi bude. Spousta lidí mě bohužel za mou práci odsuzuje. Společnost se domnívá, že abyste mohli vést zastavárnu musíme být bezcitné macho. Jenže tak to vůbec není. Ba naopak. Musíte se naučit vycházet se všemi. A to je něco, co rozhodně neovládá každý. Za tím stojím a budu stát. taky trvalo dlouho, než jsem k sobě našel vhodné kolegy. Ale přesto jsem je našel. Věřím tedy, že všechno je možné. Svůj byznys dělám poctivě. A to samé očekávám od ostatních. Ovšem co bytostně nenávidím, je to, když vám někdo úmyslně škodí. Před pár dny nám totiž někdo naši zastavárnu posprejoval!!! Vůbec jako nechápeme proč?! Je to zhýralost. Nechutnost. Neskutečnost. Absolutně jsme čím odstranit graffitinechápali proč. A vůbec nemáme nejmenší tušení, kdo to mohl provést.

Fakt žádné ani nejmenší podezření. Ale situace se holt musela vyřešit. Chci říct – my ji museli vyřešit. Museli jsme najít někoho, kdo odstraní graffiti. A to rychle a spolehlivě, bez toho, aniž by nás to stálo majlant. Nakonec po předlouhém bádání jsme našli firmu A SERVIS LIPKA. Ta měla samé kladné recenze. Což je v dnešní době nevídané. Také měla hezky vysvětlený postup při práci. To zejména oceňujeme, protože vám to většinou společnosti tají. Kontaktovali jsme je a domluvili jsme se, že přijedou za týden. To bylo pro nás ideální. Přijeli a hne dna nás zapůsobili skvělým dojmem. Pak se dali do práce. A nezastavili se. Až do doby, než měli práci hotovou. Graffiti se jim však podařilo perfektně odstranit, až se nám tomu nechtělo věřit! Firmu Brno odstraňování graffiti, tedy za sebe mohu jedině výrazně doporučit na jakékoliv odstranění graffiti.

 

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *